Menü Aç

Kumluca Öğretmenevi Hakkında

Kumluca Öğretmenevi, ANTALYA ili Karşıyaka Mah. Hamam Sok. No:4 Kumluca/ANTALYA adresinde yer alan 9 oda ve 18 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Kumluca Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Kumluca Öğretmenevi, üyelerimize ve misafirlerimize en iyi hizmeti vermeye çalışmaktadır. Denize uzaklığı 5 km’dir. Kumluca Öğretmenevi Antalya merkeze 95 km’dir. Batısında Finike’ye 18 km, doğusunda Kemer’e 40 km mesafededir. Ünlü Olympos, Çıralı ve Adrasan plajları yaklaşık 25-30 km. mesafededir. Günü birlik Akdeniz’in mavi koylarına gidilip gelinebilmektedir. Kurumumuz otel, restaurant ve lokal olmak üzere üç bölümden oluşmaktadır.

Öğretmenevimizde 9 odamız ve toplam 18 yatağımız vardır. Bütün odalarımız 2 kişiliktir. 5 odamız wc ve banyolu. 4 Odamız ise wc ve banyosu erkek ve kadın bölümü ayrı ayrı olmak üzere ortak kullanımlıdır. 24 saat sıcak su bulunmaktadır. Odalarımızın tümünde klima, tv, mini bar (soğutucu) ve kablosuz internet ağı mevcuttur. Öğretmenevi konaklama ücretlerine sabah kahvaltısı dâhildir. Ayrıca Lokal bölümünde dinlenme ve okuma salonu mevcuttur. Yemekhanemiz 60 kişilik olup mesai günlerinde tabldot usulü hizmet vermektedir.

-

İletişim Bilgileri

0 (242) 887 59 05

0 (242) 887 59 55

Karşıyaka Mah. Hamam Sok. No:4 Kumluca/ANTALYA

Kumluca Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi


Not: Temmuz-Ağustos ve Eylül aylarında; tek kişilik rezervasyonlarda oda ücreti alınmaktadır. 0-3 Yaş arası çocuklar ücretsizdir.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 50 TL 55 TL 60 TL
2 Kişilik Oda Tek Konaklama 75 TL 85 TL 95 TL
2 Kişilik Oda Kişi Başı 37.5 TL 42.5 TL 45 TL
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 75 TL 85 TL 90 TL
3 Kişilik Oda 105 TL 127.5 TL 135 TL

Etiketler : , , , , , , , , , , , , ,

ANTALYA Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.