Menü Aç

Küre Öğretmenevi Hakkında

Küre Öğretmenevi, KASTAMONU ili Camikebir Mah.Gümüş sok. No:4/A 37900 Küre -KASTAMONU adresinde yer alan 4 oda ve 10 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste , lokal da mevcuttur.

Küre Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Küre Öğretmenevi; il merkezine 60 km ,ilçe otobüs terminaline 500 mt ,İnebolu deniz sahiline 30 km ,uzaklıkta olup,Milli Eğitim binasının alt katında hizmet vermektedir. Küre Öğretmenevi hizmet üniteleri; 4 oda 10 yatak lokaldir.

-

İletişim Bilgileri

0 (366) 751 22 26

-

Camikebir Mah.Gümüş sok. No:4/A 37900 Küre -KASTAMONU

Küre Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Kurum ile iletişime geçerek fiyatları teyit ediniz.


.
Öğretmen Kamu Sivil
Oda Fiyatı 10 TL 15 TL 15 TL

Etiketler : , , ,

KASTAMONU Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.