Menü Aç

Kurşunlu Öğretmenevi Hakkında

Kurşunlu Öğretmenevi, ÇANKIRI ili Yeni Mahalle İstasyon Cad.No:23 Kurşunlu/ÇANKIRI adresinde yer alan 11 oda ve 25 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste , lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Kurşunlu Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Kurşunlu Öğretmenevi;Şehir merkezine ve otobüs terminaline yaklaşık 500 metredir.İlçe merkezinden D-100 Şehirlerarası ve uluslararası karayolu geçmektedir. İlçe merkezine 8 km uzaklıkta Çavundur termal kaplıcaları ve tesislere ait otel bulunmaktadır. İlçemiz arıcılığı ve kaliteli balı ile meşhurdur.

-

İletişim Bilgileri

0 (376) 465 13 33

-

Yeni Mahalle İstasyon Cad.No:23 Kurşunlu/ÇANKIRI

Kurşunlu Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Kurum ile iletişime geçerek fiyatları teyit ediniz.


.
Öğretmen Kamu Sivil
Oda Fiyatı 15 TL 17,50 TL 25 TL

Etiketler : , , , , ,

ÇANKIRI Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.