Menü Aç

Kurtalan Ögretmenevi Hakkında

Kurtalan Ögretmenevi, SİİRT ili Kültür Mah. Barış Cad. KURTALAN adresinde yer alan 36 oda ve 67 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Kurtalan Ögretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Kurtalan Ögretmenevi yerleşim yeri olarak şehir merkezindedir. Siirt Havaalanına 30km, Batman Havaalanına 60km uzaklıktadır. Karayolu ulaşımı olarak Batman – Siirt karayolu üzerinde bulunmaktadır.Meşhur Kurtalan Ekspres olarak bilinen demiryolunun son durağıdır. Tarihi ve turistik olan yerlere olan uzaklığı ise; Hasankeyfe 90km, Aydınlar(Tillo)40km, Veysel Karani Hz. Türbesine 40km uzaklıktadır.Kurtalan Ögretmenevi Hizmet ünirteleri:5 Suit Toplam 36 Oda, Yemek Saonu, Kafeterya, Konferans Salonu,Otopark Oturma Salonu,Lokal, Berber/ Küaför Salonu mevcuttur.

-

İletişim Bilgileri

0 (484) 411 25 29

-

Kültür Mah. Barış Cad. KURTALAN

Kurtalan Ögretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Kurum ile iletişime geçerek fiyatları teyit ediniz.


.
Öğretmen Kamu Sivil
Oda Fiyatı 20 TL 22,50 TL 27,50 TL

Etiketler : , , , , ,

SİİRT Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.