Kurtalan Ögretmenevi

Fiyat
0.00
Temizlik
0.00
Personel
0.00
Kalite
0.00
Konum
0.00
TL
'den başlayan fiyatlar
Fiyat Listesi

Kurtalan Ögretmenevi Tanıtımı

Kurtalan Ögretmenevi yerleşim yeri olarak şehir merkezindedir. Siirt Havaalanına 30km, Batman Havaalanına 60km uzaklıktadır. Karayolu ulaşımı olarak Batman – Siirt karayolu üzerinde bulunmaktadır.Meşhur Kurtalan Ekspres olarak bilinen demiryolunun son durağıdır. Tarihi ve turistik olan yerlere olan uzaklığı ise; Hasankeyfe 90km, Aydınlar(Tillo)40km, Veysel Karani Hz. Türbesine 40km uzaklıktadır.Kurtalan Ögretmenevi Hizmet ünirteleri:5 Suit Toplam 36 Oda, Yemek Saonu, Kafeterya, Konferans Salonu,Otopark Oturma Salonu,Lokal, Berber/ Küaför Salonu mevcuttur.

Kurtalan Ögretmenevi 2018 Fiyat Bilgileri
Not: Sivil misafir konaklama ücretleri üzerinden kamu personeline %10, üye misafirlere %20 indirim yapılmaktadır. Öğretmen fiyatları için mutlaka kurumdan bilgi alınız.

Tesis ile İletişime Geçin

0 (484) 411 25 29

Kültür Mah. Barış Cad. KURTALAN

Tesis Özellikleri

Oda Sayısı 36
Yatak Sayısı 67
Restoran Lokal Konaklama Salon

Oda Özellikleri

SİİRT İlindeki Diğer Öğretmenevleri

Not:

Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmen evlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar