Menü Aç

Kuşadası Öğretmenevi Hakkında

Kuşadası Öğretmenevi, AYDIN ili Camikebir Mahallesi Cephane Sokak No:12 09400 Kuşadası/AYDIN adresinde yer alan 44 oda ve 103 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Kuşadası Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Kuşadası Öğretmenevi;şehir merkezinde Kaleiçi mevkiinde sahile çok yakındır.Otobüs terminaline 1 km,/İzmir Adnan Menderes Hava Limanına 55 km,/Selçuk Efes Antik Kenti ile Meryemana evine 20 km,/ bağlı bulunduğu Aydın İline 60 km uzaklıkta olup,sahil kenarında, deniz ,Liman ve Güvercinada manzarası ile, Öküz Mehmet Paşa Kervansarayı yakınında hizmet vermektedir.

Kuşadası Öğretmenevi 2’si suit 42 oda, yemek ve kahvaltı salonu (180 kişilik restaurant), mutfak (sabah açık büfe kahvaltı, öğle tabildot, akşam alakart) kafeterya/lokal , kütüphane/okuma salonu, bilgisayar odası/internet kafe, berber, kuaför, oturma salonu/lobi, pide ve pizza fırını, çamaşırhane, mescit üniteleri ile hizmet vermektedir. Ayrıca; Wireless, D smart, Lig Tv, her odada merkezi uydu sistemi, minibar, klima, telefon, tuvalet/banyo, restaurant ve kafeterya (sigara içme balkonu mevcut) ,iki adet asansör, fotokopi, gazete/dergi hizmetleri de müşterilerimize verilmektedir.

-

İletişim Bilgileri

0 (256) 612 38 88 0 (256) 612 20 71

0 (256) 612 48 88

Camikebir Mahallesi Cephane Sokak No:12 09400 Kuşadası/AYDIN

Kuşadası Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi


Not: Tek kişilik oda talebinde (oda kapatma) ikinci yatak ücretinin %50´si alınır.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 40 TL 45 TL 50 TL
2 Kişilik Oda Tek Konaklama 60 TL 67.5 TL 75 TL
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 80 TL 90 TL 100 TL
3 Kişilik Oda 120 TL 135 TL 150 TL

Etiketler : , , , , , , , , , , ,

AYDIN Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.