Menü Aç

Kütahya Merkez Öğretmenevi Hakkında

Kütahya Merkez Öğretmenevi, KÜTAHYA ili Abdurrahmnan Karaa Bulvarı İstasyon Cad.No.5 KÜTAHYA adresinde yer alan 35 oda ve 66 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Kütahya Merkez Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Kütahya Merkez Öğretmenevi Kütahyanın tam merkezinde bulunmaktadır.Valilik, Milli Eğitim,Belediye, Kamu kurumları, Okullar,Stadyum, Kapalı spor Salonu, hastanelere 100 m ve İstasyona 700 m olduğundan büyük talep görmektedir.Yeni otobüs terminaline 3 km mesafededir. Kütahyamızı simgeleyen Çini vazoya 100m. Ilıca kaplıcalarına 26km, Yoncalı kaplıcalarına 15km,tarihi Hisar kalesine 4km tarihi Ulu Camiye ve Dönenler Mevlevihanesine ve Macar Evine,ünlü eski Osmanlı evlerinin restore edilerek hizmete sunulduğu Germiyan sokağa 1km mesafededir.

Üyelerimize diğer kamu mensuplarına ve misafirlerimize 2süit 2 double,22 adet 2 kişilik ve 3 grup odası 66 yatak ile konaklama ,yemek,toplantı,konferans ve seminer salonu,düğün,mevlüt,kütüphane ve okuma salonu,lokal ve çay bahçesi,bilgisayar ve internet salonu,kuaför gibi hizmet ünitelerimizle en iyi hizmeti verme gayretindeyiz.

-

İletişim Bilgileri

0 (274) 223 62 49

0 (274) 223 40 56

Abdurrahmnan Karaa Bulvarı İstasyon Cad.No.5 KÜTAHYA

Kütahya Merkez Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi


Not: Tek kişilik oda talebinde (oda kapatma) ikinci yatak ücretinin %50´si alınır. Öğrenci kimliğine sahip misafirler için Öğretmen fiyat tarifesi uygulanmaktadır.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 37 TL 45 TL 52 TL
2 Kişilik Oda Tek Konaklama 55.5 TL 67.5 TL 78 TL
Ek Yatak 32 TL 32 TL 32 TL
Öğretmen Kamu Sivil
Double Oda 74 TL 90 TL 104 TL
Suit Oda 79 TL 96 TL 112 TL

Etiketler : , , , , , , , , , , , ,

KÜTAHYA Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.