Kütahya Merkez Öğretmenevi

Kütahya Merkez Öğretmenevi, KÜTAHYA ili Abdurrahmnan Karaa Bulvarı İstasyon Cad.No.5 KÜTAHYA adresinde yer alan 35 oda ve 66 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Kütahya Merkez Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Kütahya Merkez Öğretmenevi Kütahyanın tam merkezinde bulunmaktadır.Valilik, Milli Eğitim,Belediye, Kamu kurumları, Okullar,Stadyum, Kapalı spor Salonu, hastanelere 100 m ve İstasyona 700 m olduğundan büyük talep görmektedir.Yeni otobüs terminaline 3 km mesafededir. Kütahyamızı simgeleyen Çini vazoya 100m. Ilıca kaplıcalarına 26km, Yoncalı kaplıcalarına 15km,tarihi Hisar kalesine 4km tarihi Ulu Camiye ve Dönenler Mevlevihanesine ve Macar Evine,ünlü eski Osmanlı evlerinin restore edilerek hizmete sunulduğu Germiyan sokağa 1km mesafededir.

Üyelerimize diğer kamu mensuplarına ve misafirlerimize 2süit 2 double,22 adet 2 kişilik ve 3 grup odası 66 yatak ile konaklama ,yemek,toplantı,konferans ve seminer salonu,düğün,mevlüt,kütüphane ve okuma salonu,lokal ve çay bahçesi,bilgisayar ve internet salonu,kuaför gibi hizmet ünitelerimizle en iyi hizmeti verme gayretindeyiz.

Bir önceki öğretmenevi olan Karaman Merkez Öğretmenevi başlıklı sayfamızda Akşam Sanat Okulu, Çok Amaçlı Salon ve Konaklama hakkında bilgiler verilmektedir.

Kütahya Merkez Öğretmenevi Fiyatları 2014 / Fiyat Listesi

Not: Aşağıda belirtilen fiyatlar kişi başı yatak fiyatlarıdır.
Öğretmen
Kamu
Sivil
Oda Fiyatları
25 TL
31 TL
37 TL
Salon Fiyatları
- TL
- TL
- TL
Kütahya Merkez Öğretmenevi güncel fiyat bilgisi için 0 (274) 223 62 49 no'lu telefonu arayınız.

Bir Cevap Yazın


dokuz × = 45

Dikkat!
Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.
Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir.
İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.