Ladik Öğretmenevi

Fiyat
5.00
Temizlik
5.00
Personel
4.00
Kalite
5.00
Konum
3.67
25 TL
'den başlayan fiyatlar
Fiyat Listesi

Ladik Öğretmenevi Tanıtımı

Ladik Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu olarak vizyonumuz; “istiyoruz ki… Ögretmenlerimizin; Mesleki ve kültürel gelişmelerine, hizmet içinde ortaya çıkacak eğitim ihtiyaçlarının giderilmesine, davranış ve işbirliği içerisinde olmalarına, birbirleri ile tanışmalara, kaynaşmalarına ve dayanışmalara, sosyal ve moral ihtiyaçlarının karşılanmasına, aileleri ve çevreleri ile sürekli ve olumlu ilişkiler içinde bulunmalarına, öğretmenler günü kutlamalarına, ölüm ve hastalık hallerinde dayanışma içinde olunmasına, öğretmenlerimiz tarafından istenilen ve tercih edilen bir kurum olabilmek ve katkı sağlayabilmek.

Ladik Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu olarak misyonumuz; “Biz… Öğretmenlerimize, hizmet içi eğitim faaliyetlerine eğitim merkezi veya yardımcı birim olarak gerekli desteği sağlamak, hizmetiçi eğitim faaliyetlerine katılanların kültürel ve çevre gezilerine, faaliyetlerin açılış ve kapanış törenlerine, benzeri organizasyonların yürütülmesine yardımcı olmak, öğretmenlere yönelik olarak, ögretim yöntem ve teknikleri ile diğer mesleki konularda kurslar, paneller, çalışma toplantıları düzenlemek, işletmelerde meslek eğitimi uygulaması kapsamında mesleki ve teknik öğretim okul ve kurumları öğrencilerinin beceri eğitimi yapmalarına katkı sağlamak için varız.

Ladik Öğretmenevi Fiyat Bilgileri
Not: Sivil misafir konaklama ücretleri üzerinden kamu personeline %10, üye misafirlere %20 indirim yapılmaktadır. Öğretmen fiyatları için mutlaka kurumdan bilgi alınız.
Kişi Başı Konaklama Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
Kişi Başı 25 TL 30 TL 30 TL
2 Kişilik Oda Tek Konaklama 37.5 TL 45 TL 45 TL
Oda Konaklama Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
1 Kişilik Oda 25 TL 30 TL 30 TL
2 Kişilik Oda 50 TL 60 TL 60 TL

Tesis ile İletişime Geçin

0 (362) 771 24 11
0 (362) 771 30 61

Bahşi Mah. Reyhan Cad. Özel İdare İşhanı Kat:2 Ladik 55760

Tesis Özellikleri

Oda Sayısı 11
Yatak Sayısı 19
Restoran Lokal Konaklama Salon Otopark Wi-fi Bahçe

Oda Özellikleri

TV Klima Minibar 7/24 Sıcak Su
SAMSUN İlindeki Diğer Öğretmenevleri

Not:

Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmen evlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar