Menü Aç

Lapseki Öğretmenevi Hakkında

Lapseki Öğretmenevi, ÇANAKKALE ili Cumhuriyet Mahallesi Atatürk Caddesi no:13 Lapseki/Çanakkale adresinde yer alan 11 oda ve 29 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Lapseki Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Lapseki Öğretmenevi Lapseki merkezde, Lapseki-Gelibolu iskelesinin karşısındadır. Kurumumuz 9 oda 22 yatak kapasitelidir. Kurumumuz geniş bir bahçe, gözleme salonu, lokal, okuma salonu, Dinlenme salonu, toplantı Salonu, Konaklama ve restoran ile misafirlerimize hizmet vermektedir.

-

İletişim Bilgileri

0 (286) 512 15 04

0 (286) 512 11 21

Cumhuriyet Mahallesi Atatürk Caddesi no:13 Lapseki/Çanakkale

Lapseki Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Aşağıda belirtilen fiyatlar kişi başı yatak fiyatlarıdır.


Öğretmen Kamu Sivil
Oda Fiyatı 40 TL 45 TL 50 TL
Suit Oda Fiyatı 90 TL 100 TL 110 TL
Oda Fiyatı 40 TL 45 TL 50 TL
Suit Oda Fiyatı 90 TL 100 TL 110 TL
- . -

Etiketler : , , , , , ,

ÇANAKKALE Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı’nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.