Menü Aç

Lice Öğretmenevi Hakkında

Lice Öğretmenevi, DİYARBAKIR ili Delvan Mah. 3.Sok.No:1 LİCE /DİYARBAKIR adresinde yer alan 6 oda ve 15 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste , lokal da mevcuttur.

Lice Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Lice Öğretmenevi Lice ilçe merkezinde bulunmaktadır.Lokal,dinleme salonu ve bahçesi mevcuttur. 6 oda, 15 kişiliktir.1 oda suit,1 oda 2 kişilik.diğer odalarımız 3 er kişiliktir.Lice Öğretmenevi kaloriferlidir. Her odada güneş enerjisi ve şofben bulunmaktadır.Kuruma ait mutfak bulunmaktadır. Açık otopark bulunmaktadır.

-

İletişim Bilgileri

0 (412) 861 24 11

-

Delvan Mah. 3.Sok.No:1 LİCE /DİYARBAKIR

Lice Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Kurum ile iletişime geçerek fiyatları teyit ediniz.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 12 TL 15 TL 20 TL
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 24 TL 30 TL 40 TL
3 Kişilik Oda 36 TL 45 TL 60 TL

Etiketler : , , , , , , , , , ,

DİYARBAKIR Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.