Menü Aç

Lütfü Ofluoğlu Düzköy Öğretmenevi Hakkında

Lütfü Ofluoğlu Düzköy Öğretmenevi, TRABZON ili Orta Mah. Düzköy Trabzon adresinde yer alan 18 oda ve 56 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Lütfü Ofluoğlu Düzköy Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Lütfü Ofluoğlu Düzköy Öğretmenevi, TRABZON ili Orta Mah. Düzköy/Trabzon adresinde yer alan 18 oda ve 56 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, çok amaçlı salon da mevcuttur. Düzköy Lütfü Ofluoğlu Öğretmenevi doğal klima bölgesinde bulunup, yaylalarıyla, yürüyüş alanlarıyla, dünyada 3.en uzun mağarası (çal Mağarası) ile müşterilerimizin hizmetindedir. Öğretmenevimizin hizmet üniteleri; oturma salonu, kantin, yemekhanemiz, toplantı salonumuz, halı saha ve konaklama bulunmaktadır

Düzköy Lütfü Ofluoğlu Öğretmenevi 11/03/1992 tarihinde Öğretmen Lokali olarak açılmıştır. Lokal bölümü, 1 Müdür odası, 1 tuvaletten ibaretti. Bina özel şahsa ait olup kiralanmıştı. Aynı binanın üst katı 24/07/1993 tarihinde kiralanarak 11 yataklı misafirhane olarak kullanıldı. Bu durumda 2006 yılına kadar hizmet vermiştir. 2004 yılında eğitim gönüllümüz Dr. Azmi OFLUOĞLU tarafından yapımına başlanılmış ve 2006 yılında tamamlanarak hizmete açılmıştır. Düzköy Lütfü Ofluoğlu Öğretmenevi‘nin adı da Dr. Azmi OFLUOĞLU’nun abisi Lütfü OFLUOĞLU’nun hatırasıdır.

Düzköy Lütfü Ofluoğlu Öğretmenevi doğal klima bölgesinde bulunup, yaylalarıyla, yürüyüş alanlarıyla, dünyada 3.en uzun mağarası (çal Mağarası) ile müşterilerimizin hizmetindedir. Öğretmenevimizin hizmet üniteleri; oturma salonu, kantin, yemekhanemiz, toplantı salonumuz, halı saha ve konaklama bulunmaktadır.

-

İletişim Bilgileri

0 (462) 811 26 31 0 (538) 670 78 08 (Müdür)

0 (462) 811 26 33

Orta Mah. Düzköy Trabzon

Lütfü Ofluoğlu Düzköy Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi


Not: Tek kişilik oda talebinde (oda kapatma) ikinci yatak ücretinin %50´si alınır.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 25 TL 30 TL 35 TL
2 Kişilik Oda Tek Konaklama 37.5 TL 45 TL 52.5 TL
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 50 TL 60 TL 70 TL
3 Kişilik Oda 75 TL 90 TL 105 TL
4 Kişilik Oda 100 TL 120 TL 140 TL

Etiketler : , , , , , , , , , , , , ,

TRABZON Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.