Menü Aç

Malatya Merkez Öğretmenevi Hakkında

Malatya Merkez Öğretmenevi, MALATYA ili İnönü Cad. MALATYA adresinde yer alan 52 oda ve 132 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Malatya Merkez Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Malatya Merkez Öğretmenevi şehir merkezinde olup, herkesin kolaylıkla görebileceği ve bulabileceği bir yerdedir.Çevresinde araçların park edilmesine uygun alanlar mevcuttur.Kurumumuz tüm alış-veriş merkezlerine çok yakın olduğu gibi şehirlerarası otobüs terminaline 3 km,tren garına ise 2 km uzaklıktadır.Hemen bitişiğinde sabit taksi durağı 24 saat hizmet vermektedir.Kurumumuz konaklama ünitesinde 4 adet süit daire,11 aile odası ve 37 tane de 2-3 kişilik odalarımız mevcuttur.Tüm odalarımızda klima,tv(uydu sistemli),soğutucu,banyo,wc,balkon mevcut olup 24 saat sıcak su bulunmaktadır.

-

İletişim Bilgileri

0 (422) 326 15 43

0 (422) 326 15 45

İnönü Cad. MALATYA

Malatya Merkez Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Kurum ile iletişime geçerek fiyatları teyit ediniz.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 40 TL 45 TL 50 TL
2 Kişilik Oda Tek Konaklama 60 TL 70 TL 80 TL
Öğretmen Kamu Sivil
Aile Odası 75 TL 85 TL 95 TL
2 Kişilik Oda 80 TL 90 TL 100 TL
Suit Oda 100 TL 120 TL 140 TL

Etiketler : , , , , , , , , , , , , ,

MALATYA Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.