Menü Aç

Malazgirt Öğretmenevi Hakkında

Malazgirt Öğretmenevi, MUŞ ili Yılankıran Cad. Hastane Yolu MALAZGİRT adresinde yer alan 18 oda ve 30 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste da mevcuttur.

Malazgirt Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Malazgirt Öğretmenevi; şehir merkezine 500 metre,şehirler arası terminale 500 metre,devlet hastanesine 400 metre olup Malazgirt manzarasına sahiptir.Malazgirt Öğretmenevi 24 saat internet bağlantısı,24 saat sıcak su bulunmaktadır.Kışların ağır geçtiği ilçemizde kış ayları oldukça sıçak bir ortama sahiptir.18 oda 30yatak kapasitesiyle öğretmenlerimize kaliteli bir hizmet sunulmaktadır.

-

İletişim Bilgileri

0 (436) 511 23 84

-

Yılankıran Cad. Hastane Yolu MALAZGİRT

Malazgirt Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Kurum ile iletişime geçerek fiyatları teyit ediniz.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Kişi Başı 10 TL 11 TL 12 TL
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 20 TL 22 TL 24 TL

Etiketler : , ,

MUŞ Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.