Menü Aç

Malkara Öğretmenevi Hakkında

Malkara Öğretmenevi, TEKİRDAĞ ili Camiatik Mah.Otogar Arakası Sok.No:4 Malkara /TEKİRDAĞ adresinde yer alan 16 oda ve 29 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal da mevcuttur.

Malkara Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Malkara Öğretmenevi; Malkara şehir merkezinde şehirlerarası otobüs terminaline 150 metre uzaklıkta olup Mehmet Akif İlköğretim Okulu yanında hizmet vermektedir. Malkara Öğretmenevi hizmet üniteleri; 2i Süit 16 Oda Yemek Salonu kahvaltı salonu oturma salonu bilgisayar odası kuaför otopark lokal kütüphane / okuma salonu ile hizmet vermektedir.

-

İletişim Bilgileri

0 (282) 427 44 12

0 (282) 427 56 26

Camiatik Mah.Otogar Arakası Sok.No:4 Malkara /TEKİRDAĞ

Malkara Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi


Not: Öğrenci kimliğine sahip misafirler için Kamu fiyat tarifesi uygulanmaktadır.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 36 TL 45 TL 54 TL
2 Kişilik Oda Tek Konaklama 44 TL 55 TL 66 TL
Öğretmen Kamu Sivil
1 Kişilik Oda 44 TL 55 TL 66 TL
2 Kişilik Oda 72 TL 90 TL 108 TL

Etiketler : , , , , , , , , , , , ,

TEKİRDAĞ Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.