Menü Aç

Manisa Merkez Öğretmenevi Hakkında

Manisa Merkez Öğretmenevi, MANİSA ili Peker Mah. 1713 Sok. No:92 MANİSA adresinde yer alan 45 oda ve 108 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Manisa Merkez Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Manisa Merkez Öğretmenevi şehrin merkezinde, otobüs terminaline 200 metre,tren garına 100 metre uzaklığında olup, manisa lisesi arkası ibrahim gökçen bulvarında hizmetlerine devam etmektedir. Manisa Merkez Öğretmenevi hizmet ünitelerimiz : 4 çok amaçlı salon, restoran, kafeterya berber, kuaför, konaklama ünitesi, lokal kütüphane, okuma salonu ile hizmet vermekteyiz.

-

İletişim Bilgileri

0 (236) 231 18 43

0 (236) 232 70 90

Peker Mah. 1713 Sok. No:92 MANİSA

Manisa Merkez Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Kurum ile iletişime geçerek fiyatları teyit ediniz.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 45 TL 55 TL 65 TL
2 Kişilik Oda Tek Konaklama 60 TL 70 TL 80 TL
Double Oda Kişi Başı 70 TL 80 TL 90 TL
Suit Oda Kişi Başı 90 TL 110 TL 130 TL
Öğretmen Kamu Sivil
Double Oda 90 TL 100 TL 120 TL
Suit Oda 90 TL 110 TL 130 TL

Etiketler : , , , , , , , , , , , , ,

MANİSA Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.