Menü Aç

Manyas Öğretmenevi Hakkında

Manyas Öğretmenevi, BALIKESİR ili Çarşı Mahallesi Maarif Sok.No:3 10470- Manyas adresinde yer alan 23 oda ve 44 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste , lokal da mevcuttur.

Manyas Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Manyas Öğretmenevi Manyas ilçe merkezindedir.İlçemiz termal tesislrine 6 km mesafede, “Kuş Cenneti Milli Parkı’na 28 km mesafededir.Çanakkale ve Gelibolu tarihi alanlarına da 2,5 saat mesafede olup yolculuk esnasında mola yeri olarak kullanabileceğiniz, yol üzerindedir.23 odalı 44 yataklıdır.Tüm odalarında banyo tuvalet,sıcak su ve uydu yayınlı tv bulunmakta olup, kablosuz internet erişimi bulunmaktadır.Lokal bölümü ve yazlık bahçesi bölümü oturma yerlerimiz vardır.

-

İletişim Bilgileri

0 (266) 818 19 77

0 (266) 818 37 73

Çarşı Mahallesi Maarif Sok.No:3 10470- Manyas

Manyas Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi


Not: Tek kişilik oda talebinde (oda kapatma) ikinci yatak ücretinin %50´si alınır.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 25 TL 27.5 TL 30 TL
2 Kişilik Oda Tek Konaklama 37.5 TL 41.25 TL 45 TL
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 50 TL 55 TL 60 TL
3 Kişilik Oda 75 TL 82.5 TL 90 TL

Etiketler : , , , , , , , , , , ,

BALIKESİR Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.