Menü Aç

Mardin Merkez Öğretmenevi Hakkında

Mardin Merkez Öğretmenevi, MARDİN ili Belediye Arkası Nasrullah Demir Cad. Demir Sok. No:10 Yenişehir/ MARDİN adresinde yer alan 32 oda ve 70 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Mardin Merkez Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Mardin Merkez Öğretmenevi şehir merkezinde bulunup şehirler arası otobüs terminaline 1 km uzaklıkta olup hava alanına 15 km uzaklıktadır. Mardin kalesinin batısında bulunup Yenişehir semtinde hizmet vermekteyiz. Hizmet birimlerimiz 2 Süit oda 28 oda, konaklama ünitesi, restoran, lokal düğün salonu, kamelya, toplantı salonu, kütüphane ve okuma salonu ile hizmet vermekteyiz.

-

İletişim Bilgileri

0 (482) 213 70 80

0 (482) 213 22 03

Belediye Arkası Nasrullah Demir Cad. Demir Sok. No:10 Yenişehir/ MARDİN

Mardin Merkez Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Kurum ile iletişime geçerek fiyatları teyit ediniz.


.
Öğretmen Kamu Sivil
Oda Fiyatı (Tek Kişi) 35 TL 40 TL 45 TL
Double Oda Fiyatı (Tek Kişi) 50 TL 60 TL 70 TL
Double Oda Fiyatı 65 TL 75 TL 85 TL
Suit Oda Fiyatı 70 TL 80 TL 90 TL

Etiketler : , , , , , ,

MARDİN Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.