Menü Aç

Marmaris Öğretmenevi Hakkında

Marmaris Öğretmenevi, MUĞLA ili Siteler Mahallesi İsmet Kamil Öner Caddesi 206. Sokak No: 8 Marmaris / Muğla adresinde yer alan 40 oda ve 100 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Marmaris Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Marmaris Öğretmenevi; şehir merkezinfe Siteler Mahallesinde Bulunmaktadır. şehirler arası otobüs terminaline 3 km, havaalanına 90 km uzaklıkta olup, Deniz kıyısına 100 metre ile hizmet vermektedir. Doğal güzellikleri ile ünlü Marmaris turizm bölgesi günübirlik deniz ve doğa turları ile renkli bir ortama sahiptir.

Marmaris Öğretmenevi hizmet üniteleri; 1’i suit 39 oda, Yemek Salonu kahvaltı salonu oturma salonu bilgisayar odası yüzme havuzu ile hizmet vermektedir.

-

İletişim Bilgileri

0 (252) 413 24 11

0 (252) 413 00 19

Siteler Mahallesi İsmet Kamil Öner Caddesi 206. Sokak No: 8 Marmaris / Muğla

Marmaris Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi


Not: Tek kişilik oda talebinde (oda kapatma) ikinci yatak ücretinin %50'si alınır.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda Kişi Başı 40 TL 50 TL 50 TL
2 Kişilik Oda Tek Konaklama 60 TL 75 TL 75 TL
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 80 TL 100 TL 100 TL

Etiketler : , , , , , , , , , , ,

MUĞLA Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.