Menü Aç

Marmaris Öğretmenevi Hakkında

Marmaris Öğretmenevi, MUĞLA ili Siteler Mah. İsmet Kamil Öner Caddesi 206. Sok. No:08 MARMARİS adresinde yer alan 40 oda ve 100 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran da mevcuttur.

Marmaris Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Marmaris Öğretmenevi; şehir merkezinfe Siteler Mahallesinde Bulunmaktadır. şehirler arası otobüs terminaline 3 km, havaalanına 90 km uzaklıkta olup, Deniz kıyısına 100 metre ile hizmet vermektedir. Doğal güzellikleri ile ünlü Marmaris turizm bölgesi günübirlik deniz ve doğa turları ile renkli bir ortama sahiptir.

Marmaris Öğretmenevi hizmet üniteleri; (Kurum bünyesinde hizmet veren üniteler yazılacaktır) 1’i suit 39 oda, Yemek Salonu kahvaltı salonu oturma salonu bilgisayar odası yüzme havuzu ile hizmet vermektedir.

-

İletişim Bilgileri

0 (252) 413 24 11

0 (252) 413 00 19

Siteler Mah. İsmet Kamil Öner Caddesi 206. Sok. No:08 MARMARİS

Marmaris Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi


Not: şağıda belirtilen fiyatlar kişi başı yatak fiyatlarıdır. Fiyatlara kahvaltı dahildir.


Öğretmen Kamu Sivil
Oda Fiyatı 75 TL 100 TL 100 TL
Oda Fiyatı 75 TL 100 TL 100 TL
- . -

Etiketler : , , , ,

MUĞLA Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı’nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.