Menü Aç

Merkez Fevzi Ataç Öğretmenevi Hakkında

Merkez Fevzi Ataç Öğretmenevi, GÜMÜŞHANE ili İnönü Mh.İnönü Cad.No:46 29000 Merkez/GÜMÜŞHANE adresinde yer alan - oda ve - yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal da mevcuttur.

Merkez Fevzi Ataç Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Merkez Fevzi Ataç Öğretmenevi; şehir merkezine 1 km,/ şehirler arası otobüs terminaline 2 km, Trabzon havaalanına 100 km uzaklıkta olup, Gümüşhane-Erzurum karayolu kenarında hizmet vermektedir. Merkez Fevzi Ataç Öğretmenevi hizmet üniteleri; 1i duble olmak üzere 16 Oda Yemek Salonu kahvaltı salonu oturma salonu kütüphane okuma salonu bilgisayar odası lokal olarak hizmet vermektedir.

-

İletişim Bilgileri

0 (456) 213 30 07

0 (456) 213 79 67

İnönü Mh.İnönü Cad.No:46 29000 Merkez/GÜMÜŞHANE

Merkez Fevzi Ataç Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Kurum ile iletişime geçerek fiyatları teyit ediniz.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 28 TL 35 TL 40 TL
2 Kişilik Oda Tek Konaklama 38 TL 45 TL 55 TL
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 56 TL 70 TL 80 TL

Etiketler : , , , , , , , , ,

GÜMÜŞHANE Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.