Menü Aç

Merkez Şerifebacı Öğretmenevi Hakkında

Merkez Şerifebacı Öğretmenevi, KASTAMONU ili İnönü Mah. Öğretmenevi Cad. No:10 Kastamonu adresinde yer alan 79 oda ve 144 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Merkez Şerifebacı Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Merkez Şerifebacı Öğretmenevi şehir merkezinde olup, otobüs terminaline 4 km mesafededir. Merkez Şerifebacı Öğretmenevi hizmet üniteleri ; 3 Süit Oda,18 Duble Yataklı Oda, 10 Üç kişilik Oda, 48 İki Yataklı Oda mevcut olup, 2 Restoran, Oturma Salonu, Kütüphane/Okuma salonu, 2 Çok amaçlı Salon, Berber,Kuaför, Otopark, Kafeterya/Pastane/İnternet Salonu, Lokal bölümlerimizle hizmet vermekteyiz.

-

İletişim Bilgileri

0 (366) 214 64 40 - 214 99 60

0 (366) 212 45 13

İnönü Mah. Öğretmenevi Cad. No:10 Kastamonu

Merkez Şerifebacı Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Kurum ile iletişime geçerek fiyatları teyit ediniz.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 40 TL 50 TL 60 TL
2 Kişilik Oda Tek Konaklama 60 TL 75 TL 90 TL
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 80 TL 100 TL 120 TL
Suit Oda 100 TL 120 TL 150 TL

Etiketler : , , , , , , , , , , , , ,

KASTAMONU Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.