Menü Aç

Merzifon Öğretmenevi Hakkında

Merzifon Öğretmenevi, AMASYA ili Mahsen Mah. Taştan Sönmez Cad. Merzifon /Amasya adresinde yer alan 36 oda ve 96 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Merzifon Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Merzifon Öğretmenevi şehir merkezine 1 km, otobüs terminaline 3 km ve hava alanına 7 km uzaklıktadır. Merzifon Öğretmenevi hizmet üniteleri;2 si suit 39 oda,yemek salonu, oturma salonu,otopark ve okuma salonumuz mevcuttur.

-

İletişim Bilgileri

0 (358) 513 05 51

0 (358) 513 77 45

Mahsen Mah. Taştan Sönmez Cad. Merzifon /Amasya

Merzifon Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Kurum ile iletişime geçerek fiyatları teyit ediniz.


.
Öğretmen Kamu Sivil
Oda Fiyatı 52.5 TL 60 TL 67.5 TL
Suit Oda Fiyatı 100 TL 100 TL 100 TL
VIP Suit Oda Fiyatı 120 TL 120 TL 120 TL
Yatak Fiyatı 35 TL 40 TL 45 TL

Etiketler : , , , , ,

AMASYA Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.