Menü Aç

Midyat Öğretmenevi Hakkında

Midyat Öğretmenevi, MARDİN ili Yeni Mah. Sinema Cad. No:9 Halk Eğt. Merkezi Arkası adresinde yer alan 19 oda ve 40 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste , lokal da mevcuttur.

Midyat Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Midyat Öğretmenevi 02.06.1988 tarihinde yapılmış ve hizmete girmiştir. Öğretmenevimiz şehir merkezinde olup otobüs terminaline 200 metre mesafede bulunmaktadır. Öğretmenevimiz iki bloktan oluşmakta ve özellikle yaz aylarında yoğun bir rağbet görmektedir.

-

İletişim Bilgileri

0 (482) 462 21 93

-

Yeni Mah. Sinema Cad. No:9 Halk Eğt. Merkezi Arkası

Midyat Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Kurum ile iletişime geçerek fiyatları teyit ediniz.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 30 TL 35 TL 40 TL
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 60 TL 70 TL 80 TL

Etiketler : , , , , , , , , , , ,

MARDİN Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.