Muğla Öğretmenevi

Muğla Öğretmenevi, MUĞLA ili Emirbeyazit Mah. Cumhuriyet Cad. No:2/B Merkez/MUĞLA adresinde yer alan 39 oda ve 81 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Muğla Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Muğla Öğretmenevi, Muğla Merkez İlçede şehirler arası otobüs terminaline 1 km, Bodrum havaalanına 80km, Dalaman havaalanına 70 km uzaklıkta olup, şehir merkezinde hizmet vermektedir. Öğretmenevimiz 3’ü Süit 39 Oda 1 Yemek Salonu 1 Kahvaltı Salonu 1Oturma Salonu 1 Kütüphane / Okuma Salonu 1 Çok Amaçlı Salon Bay & Bayan Kuaför Salonları Çocuk Parkı 1 Kafeterya 1 Lokal 1 Pastane birimleriyle hizmet vermektedir.

Bir önceki öğretmenevi olan Karaman Merkez Öğretmenevi başlıklı sayfamızda Akşam Sanat Okulu, Çok Amaçlı Salon ve Konaklama hakkında bilgiler verilmektedir.

Muğla Öğretmenevi Fiyatları 2014 / Fiyat Listesi

Not: Aşağıda belirtilen fiyatlar kişi başı yatak fiyatlarıdır.
Öğretmen
Kamu
Sivil
Oda Fiyatları
35 TL
40 TL
45 TL
Salon Fiyatları
- TL
- TL
- TL
Muğla Öğretmenevi güncel fiyat bilgisi için 0 (252) 214 53 36 no'lu telefonu arayınız.

Comments

  • sürekli arıyorum meşgul çalıyor

    recai akman13 Haziran 2014

Bir Cevap Yazın


yedi − = 2

Dikkat!
Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.
Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir.
İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.