Menü Aç

Muğla Öğretmenevi Hakkında

Muğla Öğretmenevi, MUĞLA ili Emirbeyazit Mah. Cumhuriyet Cad. No:2/B Merkez/MUĞLA adresinde yer alan 39 oda ve 81 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Muğla Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Muğla Öğretmenevi, Muğla Merkez İlçede şehirler arası otobüs terminaline 1 km, Bodrum havaalanına 80km, Dalaman havaalanına 70 km uzaklıkta olup, şehir merkezinde hizmet vermektedir. Öğretmenevimiz 3’ü Süit 39 Oda 1 Yemek Salonu 1 Kahvaltı Salonu 1Oturma Salonu 1 Kütüphane / Okuma Salonu 1 Çok Amaçlı Salon Bay & Bayan Kuaför Salonları Çocuk Parkı 1 Kafeterya 1 Lokal 1 Pastane birimleriyle hizmet vermektedir.

-

İletişim Bilgileri

0 (252) 214 53 36

0 (252) 214 80 15

Emirbeyazit Mah. Cumhuriyet Cad. No:2/B Merkez/MUĞLA

Muğla Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi


Not: Aşağıda belirtilen fiyatlar kişi başı yatak fiyatlarıdır. Fiyatlara kahvaltı dahilidir.


Öğretmen Kamu Sivil
Oda Fyatı 45 TL 45 TL 55 TL
Suıt Oda Fiyatı 120 TL 120 TL 150 TL
Oda Fyatı 45 TL 45 TL 55 TL
Suıt Oda Fiyatı 120 TL 120 TL 150 TL
- . -

Etiketler : , , , , ,

MUĞLA Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı’nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.