Menü Aç

Muradiye Öğretmenevi Hakkında

Muradiye Öğretmenevi, VAN ili Yenişehir Mah.Hastane Cad.No:48 Muradiye adresinde yer alan 19 oda ve 28 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste , lokal da mevcuttur.

Muradiye Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

İletişim Bilgileri

0 (432) 451 25 50

0 (432) 451 25 50

Yenişehir Mah.Hastane Cad.No:48 Muradiye

Muradiye Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Aşağıda belirtilen fiyatlar kişi başı yatak fiyatlarıdır.

Fiyat Güncelleme Formu
Öğretmen Kamu Sivil
Oda Fiyatı 15 TL 20 TL 25 TL
Suit Oda Fiyatı 40 TL 50 TL 60 TL
Oda Fiyatı 15 TL 20 TL 25 TL
Suit Oda Fiyatı 40 TL 50 TL 60 TL

Etiketler : , , , ,

VAN Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

Haberler/Duyurular

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı’nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.