Menü Aç

Murgul Öğretmenevi Hakkında

Murgul Öğretmenevi, ARTVİN ili Cumhuriyet Cad.Hükümet Konağı Karşısı 7/F Murgul/Artvin adresinde yer alan 10 oda ve 20 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste da mevcuttur.

Murgul Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Murgul Öğretmenevi şehir merkezindedir. Murgul Öğretmenevi hizmet üniteleri; 2 si banyolu 10 oda yemek salonu,lokal olarak hizmet vermektedir.

-

İletişim Bilgileri

0 (466) 711 36 42

-

Cumhuriyet Cad.Hükümet Konağı Karşısı 7/F Murgul/Artvin

Murgul Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Kurum ile iletişime geçerek fiyatları teyit ediniz.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 25 TL 25 TL 30 TL
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 50 TL 50 TL 60 TL

Etiketler : , , , , , , , , , ,

ARTVİN Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.