Menü Aç

Nallıhan Öğretmenevi Hakkında

Nallıhan Öğretmenevi, ANKARA ili Hacıbey Mahallesi Vatan Caddesi No:10 NALLIHAN ANKARA adresinde yer alan 33 oda ve 50 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste , lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Nallıhan Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Nallıhan Öğretmenevi Nallıhan ilçe merkezine 700 m,ilçe otobüs terminaline 500 m olup,Ankara -Adapazarı yolu üzerindedir. Öğretmenevimizin hizmet üniteleri; 33 konaklama odası Çok Amaçlı Salon Kahvaltı Salonu Kütüphane/Okuma Salonu Lokal / oyun salonu Oturma Salonu Otopark ile hizmet vermektedir.

Öğretmenevimizin yanında çim saha, halı saha,yürüyüş parkuru ve kapalı spor salonu vardır.

-

İletişim Bilgileri

0 (312) 785 23 74

0 (312) 785 23 74

Hacıbey Mahallesi Vatan Caddesi No:10 NALLIHAN ANKARA

Nallıhan Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi


Not: Kahvaltı kişi başı 8 liradır.


Öğretmen Kamu Sivil
Oda Fiyatı 24 TL 30 TL 36 TL
Oda Fiyatı (Banyosuz) 20 TL 25 TL 30 TL
Salon Fiyatı 400 TL 500 TL 500 TL
Salon Fiyatı 400 TL 500 TL 500 TL
Oda Fiyatı (Banyosuz) 20 TL 25 TL 30 TL
Oda Fiyatı 24 TL 30 TL 36 TL
- . -

Etiketler : , , , , ,

ANKARA Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı’nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.