Menü Aç

Nallıhan Öğretmenevi Hakkında

Nallıhan Öğretmenevi, ANKARA ili Hacıbey Mahallesi Vatan Caddesi No:10 NALLIHAN ANKARA adresinde yer alan 33 oda ve 50 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste , lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Nallıhan Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Nallıhan Öğretmenevi Nallıhan ilçe merkezine 700 m,ilçe otobüs terminaline 500 m olup,Ankara -Adapazarı yolu üzerindedir. Öğretmenevimizin hizmet üniteleri; 33 konaklama odası Çok Amaçlı Salon Kahvaltı Salonu Kütüphane/Okuma Salonu Lokal / oyun salonu Oturma Salonu Otopark ile hizmet vermektedir.

Öğretmenevimizin yanında çim saha, halı saha,yürüyüş parkuru ve kapalı spor salonu vardır.

-

İletişim Bilgileri

0 (312) 785 23 74

0 (312) 785 23 74

Hacıbey Mahallesi Vatan Caddesi No:10 NALLIHAN ANKARA

Nallıhan Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Kurum ile iletişime geçerek fiyatları teyit ediniz.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 26 TL 26 TL 39 TL
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 52 TL 52 TL 78 TL
3 Kişilik Oda 78 TL 78 TL 117 TL

Etiketler : , , , , , , , , , , , ,

ANKARA Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.