Menü Aç

Nazilli Öğretmenevi Hakkında

Nazilli Öğretmenevi, AYDIN ili Cumhuriyet Mh. 286 Sk. No:1 Nazilli-AYDIN adresinde yer alan 16 oda ve 52 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal da mevcuttur.

Nazilli Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Nazilli Öğretmenevi; şehir merkezine 1 km,/ şehirlerarası otobüs terminaline 1 km,/ (İzmir Adnan Menderes) havaalanına 170 km uzaklıkta olup Nazilli Adalet Sarayı ve Hükümet Konağı yakınında hizmet vermektedir. Öğretmenevimiz Afrodisias antik kentine 80 km, Nysa Harabelerine 15 km, Pamukkale travertenlerine 90 km, Efes Antik Kenti ve Meryemanaya 90 km mesafededir.

Nazilli Öğretmenevi hizmet üniteleri; 4ü Süit 16 Oda Yemek Salonu Lokal Çok Amaçlı Salon Erkek Kuaförü Bayan Kuaförü Otopark ile hizmet vermektedir.

-

İletişim Bilgileri

0 (256) 312 24 11

0 (256) 312 92 82

Cumhuriyet Mh. 286 Sk. No:1 Nazilli-AYDIN

Nazilli Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi


Not: Tek kişilik oda talebinde (oda kapatma) ikinci yatak ücretinin %50´si alınır. Öğrenci kimliğine sahip misafirler için Öğretmen fiyat tarifesi uygulanmaktadır. 0-3 Yaş arası çocuklar ücretsiz, 4-6 yaş arası çocuklardan %50 oranında ücret alınır, 7 yaş üstü çocuklarda tam ücret alınır.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 30 TL 38 TL 45 TL
2 Kişilik Oda Tek Konaklama 45 TL 56 TL 67 TL
Suit Oda Kişi Başı 60 TL 75 TL 90 TL
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 60 TL 76 TL 90 TL
Suit Oda 90 TL 112 TL 135 TL

Etiketler : , , , , , , , , , , , ,

AYDIN Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.