Nevşehir Öğretmenevi

Nevşehir Öğretmenevi, NEVŞEHİR ili Atatürk Bulvarı No:40 Merkez NEVŞEHİR adresinde yer alan 12 oda ve 32 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Nevşehir Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Nevşehir Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu binası, Cumhuriyetimizle yaşıttır. 1924 yılında, üç sınıflı Cumhuriyet İlkokulu olarak hizmete açılan bina, daha sonra beş sınıfa çıkarılmıştır. Altmış yıl boyunca ilkokul olarak hizmet sunan binamız 1984 yılında da restore edilerek öğretmenevine dönüştürülmüştür. 15.09.1984 tarihinde hizmete açılan Nevşehir Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu binamız, Kültür ve Tabiat Varlıklarını Koruma Kurulunca tescilli olup, tarihi dokusu içerisinde, misafirlerimize hizmet etmeyi sürdürmektedir.

Nevşehir Öğretmenevi Kapadokya bölgesinin merkezi Nevşehir ilinde, bölgeyi ziyarete gelen misafirlerimizin konaklama ve dinlenme ihtiyaçları için kaliteli ve temiz ortamı ile hizmet sunmaktadır. Kurumumuz iki katlı olup, alt katında okuma salonu, yemek salonu ve lokal mevcuttur. İkinci katında 12 otel odası; 32 yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir. Öğretmenevimiz toplam 1.650 metrekarelik bir alan içindedir. Bu alanın 500 metrekaresi kapalı alan, 1.150 mertekaresi de içerisinde havuz bulunan bahçedir.Nevşehir Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Kapadokyamızın güzelliklerini gezmeye gelen misafirlerimiz için, güvenli ve nezih bir ortam sunmaktadır.

Bir önceki öğretmenevi olan Karaman Merkez Öğretmenevi başlıklı sayfamızda Akşam Sanat Okulu, Çok Amaçlı Salon ve Konaklama hakkında bilgiler verilmektedir.

Nevşehir Öğretmenevi Fiyatları 2014 / Fiyat Listesi

Not: Aşağıda belirtilen fiyatlar kişi başı yatak fiyatlarıdır.
Öğretmen
Kamu
Sivil
Oda Fiyatları
20 TL
25 TL
30 TL
Salon Fiyatları
- TL
- TL
- TL
Nevşehir Öğretmenevi güncel fiyat bilgisi için 0 (384) 213 24 11 no'lu telefonu arayınız.

Comments

 • Telefonla ulasmaya calısıyorum kımse cevap vermıyor acıl bı cevap verebılırmısınız

  serhat atille09 Mayıs 2015
 • iyi günler telefonu yarım saattir arıyorum ancak meşgul çalıyor. Ulaşabileceğim başka bir tlf numarası varsa öğrenebilir miyim?

  fatma10 Ekim 2014
 • Merhaba iyi günler!
  Ben Eskişehirden geliyorum 13-15 ekimde Nevşehir Öğretmenevi’nde 2 gecede kalmak istiyorum.
  Yer ayrıtırmısınız? Bir kişi bayandır. Ben MEB de memur olarak çalışıyorum. Şimdiden teşekkürler.
  Yanıtınızı bekliyorum.

  Gülçin Süngül12 Ekim 2013
  • Merhaba,
   Rezervasyon için yukarıda belirtilmiş olan telefon numarasından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.
   İyi tatiller.

   editör12 Ekim 2013

Bir Cevap Yazın


sekiz × = 40

Dikkat!
Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.
Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir.
İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.