Menü Aç

Nevşehir Öğretmenevi Hakkında

Nevşehir Öğretmenevi, NEVŞEHİR ili Atatürk Bulvarı No:40 Merkez Nevşehir adresinde yer alan 12 oda ve 32 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Nevşehir Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Nevşehir Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu binası, Cumhuriyetimizle yaşıttır. 1924 yılında, üç sınıflı Cumhuriyet İlkokulu olarak hizmete açılan bina, daha sonra beş sınıfa çıkarılmıştır. Altmış yıl boyunca ilkokul olarak hizmet sunan binamız 1984 yılında da restore edilerek öğretmenevine dönüştürülmüştür. 15.09.1984 tarihinde hizmete açılan Nevşehir Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu binamız, Kültür ve Tabiat Varlıklarını Koruma Kurulunca tescilli olup, tarihi dokusu içerisinde, misafirlerimize hizmet etmeyi sürdürmektedir.

Nevşehir Öğretmenevi Kapadokya bölgesinin merkezi Nevşehir ilinde, bölgeyi ziyarete gelen misafirlerimizin konaklama ve dinlenme ihtiyaçları için kaliteli ve temiz ortamı ile hizmet sunmaktadır. Kurumumuz iki katlı olup, alt katında okuma salonu, yemek salonu ve lokal mevcuttur. İkinci katında 12 otel odası; 32 yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir.

Öğretmenevimiz toplam 1.650 metrekarelik bir alan içindedir. Bu alanın 500 metrekaresi kapalı alan, 1.150 mertekaresi de içerisinde havuz bulunan bahçedir. Nevşehir Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Kapadokyamızın güzelliklerini gezmeye gelen misafirlerimiz için, güvenli ve nezih bir ortam sunmaktadır.

-

İletişim Bilgileri

0 (384) 213 24 11

0 (384) 213 75 67

Atatürk Bulvarı No:40 Merkez Nevşehir

Nevşehir Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Kurum ile iletişime geçerek fiyatları teyit ediniz.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda Kişi Başı 35 TL 40 TL 45 TL
2 Kişilik Oda Tek Konaklama 52.5 TL 60 TL 67.5 TL
Kahvaltı Kişi Başı 7 TL 7 TL 7 TL
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 70 TL 80 TL 90 TL

Etiketler : , , , , , , , , , , , , ,

NEVŞEHİR Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.