Niğde Merkez Öğretmenevi

Niğde Merkez Öğretmenevi, NİĞDE ili Niğde Valiliği Yanı / NİĞDE adresinde yer alan 14 oda ve 51 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Niğde Merkez Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Niğde Merkez Öğretmenevi; şehir merkezin de valilik binası yanın da/ şehirlerarası otobüs terminaline 2 km uzaklıkta olup, tarihi binası ile hizmet vermektedir. Niğde Merkez Öğretmenevi hizmet üniteleri; 2i Süit Oda 2 tek kişilik oda 10 adet de paylaşımlı odası ile hizmet vermektedir. Diger Ünütelerimiz Yemek Salonu kahvaltı salonu oturma salonu kütüphane çok amaçlı salon bilgisayar odası berber / kuaför 2 adet çay bahçesi otopark lokal kütüphane / okuma salonu 2 adet açık hava düğün salonu 2 adet kapalı alan düğün salonu üniteleri ile hizmet sunmaktadır.

Bir önceki öğretmenevi olan Karaman Merkez Öğretmenevi başlıklı sayfamızda Akşam Sanat Okulu, Çok Amaçlı Salon ve Konaklama hakkında bilgiler verilmektedir.

Niğde Merkez Öğretmenevi Fiyatları 2014 / Fiyat Listesi

Not: Aşağıda belirtilen fiyatlar kişi başı yatak fiyatlarıdır.
Öğretmen
Kamu
Sivil
Oda Fiyatları
25 TL
30 TL
35 TL
Salon Fiyatları
- TL
- TL
- TL
Niğde Merkez Öğretmenevi güncel fiyat bilgisi için 0 (388) 232 34 92 no'lu telefonu arayınız.

Bir Cevap Yazın


sekiz − = 1

Dikkat!
Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.
Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir.
İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.