Menü Aç

Niğde Merkez Öğretmenevi Hakkında

Niğde Merkez Öğretmenevi, NİĞDE ili Niğde Valiliği Yanı / NİĞDE adresinde yer alan 14 oda ve 51 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Niğde Merkez Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Niğde Merkez Öğretmenevi; şehir merkezin de valilik binası yanın da/ şehirlerarası otobüs terminaline 2 km uzaklıkta olup, tarihi binası ile hizmet vermektedir. Niğde Merkez Öğretmenevi hizmet üniteleri; 2i Süit Oda 2 tek kişilik oda 10 adet de paylaşımlı odası ile hizmet vermektedir. Diger Ünütelerimiz Yemek Salonu kahvaltı salonu oturma salonu kütüphane çok amaçlı salon bilgisayar odası berber / kuaför 2 adet çay bahçesi otopark lokal kütüphane / okuma salonu 2 adet açık hava düğün salonu 2 adet kapalı alan düğün salonu üniteleri ile hizmet sunmaktadır.

-

İletişim Bilgileri

0 (388) 232 34 92

0 (388) 232 34 91

Niğde Valiliği Yanı / NİĞDE

Niğde Merkez Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi


Not: Öğrenci kimliğine sahip misafirler için Kamu fiyat tarifesi uygulanmaktadır. MEB projeleri doğrultusunda yapılacak etkinlikler, iller arası spor müsabakaları, yarışmalar, kültürel aktivitelerde gelen misafirlere belgelendirmek koşuluyla Öğretmen fiyat tarifesi uygulanmaktadır.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 30 TL 35 TL 40 TL
Öğretmen Kamu Sivil
Aile Odası 50 TL 55 TL 60 TL
1 Kişilik Oda 60 TL 65 TL 70 TL
2 Kişilik Oda 60 TL 70 TL 80 TL
3 Kişilik Oda 90 TL 105 TL 120 TL

Etiketler : , , , , , , , , , , , , ,

NİĞDE Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.