Menü Aç

Niksar Öğretmenevi Hakkında

Niksar Öğretmenevi, TOKAT ili Şair Emrah Mah. Cumhuriyet Cad. No:160 Niksar/Tokat adresinde yer alan 18 oda ve 52 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Niksar Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Niksar Öğretmenevi; şehir merkezide olup Niksar’daki tüm tarihi değerlere (Ulu Camii, Niksar Kalesi, Melik Gazi ve Kırkkızlar Türbesi Şair Emrah ve Cahit KÜLEBİ kabristanlığı) yakın, ulaşımı kolay bir yerde hizmet vermektedir. Niksar Öğretmenevi hizmet üniteleri; 2i Süit 18 Oda Yemek Salonu kahvaltı salonu oturma salonu lokal okuma salonu, toplantı salonu ile hizmet vermektedir.

-

İletişim Bilgileri

0 (356) 527 80 85

0 (356) 528 24 11

Şair Emrah Mah. Cumhuriyet Cad. No:160 Niksar/Tokat

Niksar Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi


Not: Tek kişilik oda talebinde (oda kapatma) ikinci yatak ücretinin %50´si alınır. Öğrenci kimliğine sahip misafirler için Öğretmen fiyat tarifesi uygulanmaktadır.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Grup Odası Kişi Başı 15 TL 18 TL 22 TL
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 17 TL 22 TL 27 TL
2 Kişilik Oda Tek Konaklama 25 TL 33 TL 40 TL
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 34 TL 44 TL 54 TL
3 Kişilik Oda 51 TL 66 TL 81 TL
Suit Oda 45 TL 55 TL 65 TL

Etiketler : , , , , , , , , , ,

TOKAT Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.