Menü Aç

Nurhak Öğretmenevi Hakkında

Nurhak Öğretmenevi, KAHRAMANMARAŞ ili Cumhuriyet Bulvarı Kıyılar Mah. No:147 NURHAK adresinde yer alan 13 oda ve 25 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Nurhak Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Nurhak Öğretmenevi 2004 yılı tamamen kaymakamlık ve yerel imkanlarla 4 oda 7 yatak kapasitesi ile hizmete açıldı.2009, 2010 ve 2011 yıllarında yapılan çalışma ile ise ek lokanta binası ve ikinci kat otel bölümü yine öğretmenevi kendi işletme geliri, kaymakamlık,yerel imkanlarla 80 kişilik lokanta 80 kişilik lokal,13 oda 25 yatak kapasitesine çıkartılmış ilçede konaklama imkanına sahip tek tesisdir.Nurhak Öğretmenevi; şehir merkezine 2 km, şehirlerarası otobüs terminaline 2 km uzaklıkta olup doğa manzaralıdır. Nurhak Öğretmenevi hizmet üniteleri; 1i Süit 13 Oda Yemek Salonu kahvaltı salonu oturma salonu otopark lokal kütüphane okuma salonu toplantı salonu mescit dinlenme odası ile hizmet vermektedir.

-

İletişim Bilgileri

0 (344) 471 24 11

0 (344) 471 25 12

Cumhuriyet Bulvarı Kıyılar Mah. No:147 NURHAK

Nurhak Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Kurum ile iletişime geçerek fiyatları teyit ediniz.


.
Öğretmen Kamu Sivil
Oda Fiyatı 15 TL 20 TL 25 TL

Etiketler : , , , , ,

KAHRAMANMARAŞ Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.