Menü Aç

Ödemiş Öğretmenevi Hakkında

Ödemiş Öğretmenevi, İZMİR ili Atatürk Mah. Saraçoğlu Cad.No:10 ÖDEMİŞ /İZMİR adresinde yer alan 15 oda ve 14 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Ödemiş Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Ödemiş Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu;şehrin merkezinde olup otobüs terminaline ve tren istasyonuna uzaklığı 600 metredir.Ödemiş’e kara yolu ile iki ayrı yönden ulaşım mümkündür.Birincisi İzmir-Aydın kara yolu üzerinden,ikincisi ise İzmir-Ankara kara yolu üzerinden Salihli ilçesindeki Gölcük-Bozdağ yol ayrımından sapılarak Bozdağ üzerinden Ödemişe ulaşılabilir. İzmir’in güneydoğusunda yer alan Ödemişin İzmir il merkezine uzaklığı 113 kmdir.

Ödemiş ovasının yerleşim tarihi Yenitaş dönemindeki i.ö.6000de başlar.Bu dönemdeki en eski yerleşmeleri ovadaki höyükler oluşturmaktadır. ise,1919-1920 yıllarında temeli atılan bina, Ödemiş halkından toplanan üç bin liralık yardımlarla Mısırlı Mimar Ahmet Beyin çabalarıyla tamamlanmış olup günümüz itibariyle birinci derece sit alanı ilan edilmiştir. Ödemişin turistik yerlerinden olan Bozdağ beldesinin ilçeye uzaklığı 30 kmdir.Beldede buz gibi sularıyla Mermeroluk ve Kırkoluk büyük ilgi gören piknik yerleridir.Ayrıca Bozdağ kayak merkezinin kurulması bölgede kış sporlarının yapılmasını sağlamaktadır.Gölcük beldesi,Ödemiş yöresinin piknik ve dinlenme merkezidir.İlçeye uzaklığı 18 kmdir.Gölü,serin havası ve doğal manzarasıyla turistik bir köşedir.Yaz mevsiminde çeşitli spor kulüpleri burada kamp yaparlar.Konaklamak için iki büyük otel ve pansiyonları vardır.Birgi beldesi,Ödemişe yaklaşık 9 km uzaklıktadır. Aydınoğulları ve Osmanlı dönemlerine ait mimari yapılar bulunmaktadır.Ayrıca;Birgi Tarihi Kentler Birliğinin de üyesidir.

Bademli beldesinin ilçeye uzaklığı 15 km’dir. Burada her yaz Kiraz Festivali düzenlenir.Bademli Türkiye’nin dört bir tarafına meyve fidanı pazarlamaktadır.Ödemiş ilçemizde her yıl Ödemişin kurtuluş etkinlikleriyle birlikte 3-13 Eylül tarihleri arasında Ödemiş Milli Fuarı düzenlenmektedir.1987 yılında hizmete giren Ödemiş Müzesinde 10.000in üzerinde arkeolojik ve etnografik eski eser bulunmaktadır.Her hafta Cumartesi günleri kurulan halk pazarında el sanatları eserleri Kadınlar Pazarı adı altında sergilenmektedir. Kurumumuz bünyesinde, kafeterya,yazlık çay bahçesi, restorant, yazlık restorant, okuma odası, yemekli toplantı salonu, bayan kuaförü, bir süit oda,bir çift kişilik oda ve sekiz tek kişilik oda olmak üzere 14 yataklı konaklama ünitesi,müdür ve müdür yardımcısı odası, bir arşiv odası,çamaşırhane,bay ve bayan tuvaletleri bulunmaktadır.

-

İletişim Bilgileri

0 (232) 544 24 11

0 (232) 544 24 14

Atatürk Mah. Saraçoğlu Cad.No:10 ÖDEMİŞ /İZMİR

Ödemiş Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Kurum ile iletişime geçerek fiyatları teyit ediniz.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 37.5 TL 45 TL 52.5 TL
Ek Yatak 18.75 TL 22.5 TL 26.25 TL
Öğretmen Kamu Sivil
1 Kişilik Oda 35 TL 42,5 TL 50 TL
2 Kişilik Oda 75 TL 90 TL 105 TL
Suit Oda 95 TL 117.5 TL 140 TL

Etiketler : , , , , , , , , , , ,

İZMİR Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.