Menü Aç

Of Öğretmenevi Hakkında

Of Öğretmenevi, TRABZON ili Cumhuriyet Cad. Petrol Sok. No:5 OF/TRABZON adresinde yer alan 10 oda ve 28 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste , lokal da mevcuttur.

Of Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Of Öğretmenevi şehir merkezine 600 metre uzaktadır. Sahil yolu kenarındadır.

Of Öğretmenevi 32 yataklı olup 2 süıt odası bulunmaktadır. Uzungöl ve Ayder’e gidecek olanlar için ideal bir konumdadır.

-

İletişim Bilgileri

0 (462) 771 50 74

0 (462) 771 51 61

Cumhuriyet Cad. Petrol Sok. No:5 OF/TRABZON

Of Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Kurum ile iletişime geçerek fiyatları teyit ediniz.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 30 TL 37.5 TL 45 TL
Öğretmen Kamu Sivil
1 Kişilik Oda 30 TL 37.5 TL 45 TL
2 Kişilik Oda 60 TL 75 TL 90 TL
3 Kişilik Oda 90 TL 112.5 TL 120 TL

Etiketler : , , , , , , , , , , ,

TRABZON Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.