Menü Aç

Ortaköy Öğretmenevi Hakkında

Ortaköy Öğretmenevi, AKSARAY ili Plevne Mah. Şereflikoçhisar Cad. No:10 ORTAKÖY adresinde yer alan 4 oda ve 12 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste , lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Ortaköy Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Ortaköy Öğretmenevi; şehrin tam merkezinde olup Hükümet Konağına 200 Polis Merkezine 150 metre uzaklıktadır. Aksaray Kırşehir anayolu üzerinde il merkezine 56 kırşehire 54 km uzaklıkta olan ilçemizdeki meb personeline, kamu çalışanlarına ve halkımıza hizmet vermektedir. Ortaköy Öğretmenevi hizmet üniteleri; Lokal Otopark Konaklama Ünitesi Yazlık Çay Bahçesi Kütüphane / Okuma Salonu Çok Amaçlı Salon (Konferans, Toplantı, Seminer, Sinema, Tiyatro, Düğün Salonu.

-

İletişim Bilgileri

0 (382) 351 25 08

0 (382) 351 87 37

Plevne Mah. Şereflikoçhisar Cad. No:10 ORTAKÖY

Ortaköy Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi


Not: Tek kişilik oda talebinde (oda kapatma) ikinci yatak ücretinin %50´si alınır. Öğrenci kimliğine sahip misafirler için Öğretmen fiyat tarifesi uygulanmaktadır.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 25 TL 30 TL 35 TL
2 Kişilik Oda Tek Konaklama 37.5 TL 45 TL 52.5 TL
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 50 TL 60 TL 70 TL

Etiketler : , , , , , , , , , , ,

AKSARAY Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.