Menü Aç

Osmancık Öğretmenevi Hakkında

Osmancık Öğretmenevi, ÇORUM ili Güney Mahallesi Atatürk Caddesi No:28 Osmancık/Çorum adresinde yer alan 30 oda ve 60 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Osmancık Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Osmancık Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü hizmet binasında;
1- Aynı anda 100 kişinin yemek yiyebileceği ve 1500 kişiye kadar düğün yemeklerinin verildiği restoran,
2- 100 kişiye hizmet verebilecek lokal, çayınızı içebileceğiniz doğayla iç içe olduğunuz ön bahçe ve balkon
3- Günlük gazetelerin ve 750 adet kitabın bulunduğu okuma salonu,
4- 80 kişilik çok amaçlı salon, küçük toplantılarınızı yapabileceğiniz 30 kişilik ve 20 kişilik 2 adet küçük toplantı salonu
5- Özellikle Otelde konaklayanların ücretsiz kullanabildikleri spor ve jimnastik salonu,
6- 1. Misafir Odası (VİP), 1 adet Suit oda 5 adet duble olmak üzere 30 odada 60 yatak vardır.
7- Kurum bünyesinde bulunan Öğretmenevi düğün salonu 31/10/2008 tarihinden yapılan protokol çerçevesinde il kültür müdürlüğüne devredilmiştir.

Odalarımızda klima, mini buzdolabı, duş laoba ve wc bulunmaktadır. Otel odalarımız tamamı Laminant Parke ile döşenmiştir. Doğayla iç içe olabileceğiniz oturup Osmancık’ı seyredebileceğiniz otel geniş odalarının balkonları vardır. Günlük kullanımlı üzerinde Osmancık Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Logolu terlikler, şampuan – saç kremi ve sabunlarımız vardır. 24 saat sıcak su ve Wireless (internet)hizmeti verilmektedir. İlçe Halk Kütüphanesi olarak hizmet vermektedir. Bina kaloriferli olup, yakıt olarak kömür kullanılmaktadır.

Bina çevresi akşamları aydınlatılmaktadır. Özel günlerde ise projektörlerle ayrı bir aydınlatma yapılmaktadır. Osmancık Öğretmenevi hizmet binamız 1600 metrekaredir. 2004 yılında çatı onarımı yapılmıştır.

-

İletişim Bilgileri

0 (364) 611 49 94

0 (364) 611 71 57

Güney Mahallesi Atatürk Caddesi No:28 Osmancık/Çorum

Osmancık Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Kurum ile iletişime geçerek fiyatları teyit ediniz.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda (1 kişi) 30 TL 37.5 TL 45 TL
Double Oda (Banyosuz) 28 TL 35 TL 42 TL
Öğretmen Kamu Sivil
Double Oda Fiyatı 60 TL 75 TL 90 TL
Double Oda (Banyosuz) 56 TL 70 TL 84 TL
Suit Oda Fiyatı 100 TL 125 TL 150 TL

Etiketler : , , , , , ,

ÇORUM Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.