Osmangazi Ögretmenevi

Osmangazi Ögretmenevi, BURSA ili Şehreküstü Mah.Reyhan Cad.No:4 Osmangazi/BURSA adresinde yer alan 11 oda ve 26 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Osmangazi Ögretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Osmangazi Ögretmenevi şehirmerkezinde, Ulu Camiye 500 m.,otobüs terminaline 7 km, havaalanına 60 km, Zafer Plaza yanında hizmet vermektedir. Öğretmenevimizin hizmet üniteleri; Normal ve paylaşımlı konaklama odaları, Kahvaltı salonu, Çay bahçesi, Kafe-Resteurant, Okuma ve İnternet salonu, Çok amaçlı ve düğün salonu, Lokal, Teras eğlence ünitesi, Berber, Kuaför

Bir önceki öğretmenevi olan Şavşat Lokali başlıklı sayfamızda Lokal, Öğretmenevi ve Şavşat hakkında bilgiler verilmektedir.

Osmangazi Ögretmenevi Fiyatları 2014 / Fiyat Listesi

Not: Aşağıda belirtilen fiyatlar kişi başı yatak fiyatlarıdır.
Öğretmen
Kamu
Sivil
Oda Fiyatları
52,50 TL
60 TL
67,50 TL
Salon Fiyatları
- TL
- TL
- TL
Osmangazi Ögretmenevi güncel fiyat bilgisi için 0 (224) 224 21 62 no'lu telefonu arayınız.

Comments

  • BALİKESİRİN 15 000 NÜFUSLU DURSUNBEY İLÇESİNDEKİ ÖĞRETMENEVİ BURSA ÖĞRETMENEVİNDEN DAHA BÜYÜK. BU KADAR KÜÇÜK BİR ÖĞRETMENEVİ BURSA GİBİ TARİHİ OSMANLI BAŞKENTİ BİR BÜYÜKŞEHİRE YAKIŞMIYOR. LÜTFEN BURSANIN ŞANINA YAKIŞIR BÜYÜKLÜKTE BİR ÖĞRETMENEVİ YAPTIRIN. YOKSA ORADA YATAN OSMANLININ KURUCULARININ KEMİKLERİ SZLAYACAK.

    HASAN KORKMAZ19 Kasım 2013

Bir Cevap Yazın

Dikkat!
Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.
Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir.
İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.