Menü Aç

Osmangazi Bursa Merkez Ögretmenevi Hakkında

Osmangazi Bursa Merkez Ögretmenevi, BURSA ili Şehreküstü Mah. Okul Cad. No:4 Osmangazi/BURSA adresinde yer alan 11 oda ve 26 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Osmangazi Bursa Merkez Ögretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Osmangazi Bursa Merkez Ögretmenevi şehirmerkezinde, Ulu Camiye 500 m.,otobüs terminaline 7 km, havaalanına 60 km, Zafer Plaza yanında hizmet vermektedir. Öğretmenevimizin hizmet üniteleri; Normal ve paylaşımlı konaklama odaları, Kahvaltı salonu, Çay bahçesi, Kafe-Resteurant, Okuma ve İnternet salonu, Çok amaçlı ve düğün salonu, Lokal, Teras eğlence ünitesi, Berber, Kuaför

-

İletişim Bilgileri

0 (224) 224 26 31

0 (224) 220 79 70

Şehreküstü Mah. Okul Cad. No:4 Osmangazi/BURSA

Osmangazi Bursa Merkez Ögretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Aşağıda belirtilen fiyatlar kişi başı yatak fiyatlarıdır.


Öğretmen Kamu Sivil
Oda Fiyatı (Tek Kişilik) 82,5 TL 90 TL 105 TL
Oda Fiyatı (2 Kişilik) 55 TL 60 TL 70 TL
Oda Fiyatı (Paylaşımlı) 50 TL 55 TL 60 TL
- . -

Etiketler : , , , , ,

BURSA Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı’nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.