Menü Aç

Otlukbeli Öğretmenevi Hakkında

Otlukbeli Öğretmenevi, ERZİNCAN ili Fatih Mah. Kazım Karabekir Sok. No:1 OTLUKBELİ adresinde yer alan 16 oda ve 32 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste , lokal da mevcuttur.

Otlukbeli Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Otlukbeli Öğretmenevi ilçe merkezinde olup 16 oda ve 32 yatak kapasitelidir. 24 saat sıcak su ve bütün odalarımızda kablosuz internet ağımız bulunmaktadır.Odalarımız 2 kişiliktir. Isıtma kalorifer sistemi ile sağlanmaktadır.Lokalimiz haftanın 7 günü 08:00 – 23:00 saatleri arası hizmet vermektedir. Üye ve misafirlerimizin oyun oynayıp gazete okuyabilecekleri bölümler mevcuttur.Sıcak soğuk içecekler ile Lig TV yayınımız bulunmaktadır.

-

İletişim Bilgileri

0 (446) 361 21 79

0 (446) 361 21 79

Fatih Mah. Kazım Karabekir Sok. No:1 OTLUKBELİ

Otlukbeli Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi


Not: Fiyata akşam yemeği de dahildir. Tek kişilik oda talebinde (oda kapatma) ikinci yatak ücretinin %50´si alınır. Öğrenci kimliğine sahip misafirler için Öğretmen fiyat tarifesi uygulanmaktadır.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 25 TL 30 TL 35 TL
2 Kişilik Oda Tek Konaklama 37.5 TL 45 TL 52.5 TL
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 50 TL 60 TL 70 TL

Etiketler : , , , , , , , , , , ,

ERZİNCAN Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.