Menü Aç

Palu Öğretmenevi Hakkında

Palu Öğretmenevi, ELAZIĞ ili Numune Mah. 9. Cad. No:16 Palu adresinde yer alan 10 oda ve 22 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste , lokal da mevcuttur.

Palu Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Palu Öğretmenevi, Elazığ iline 76 km uzaklıkta Palu İlçe Merkezinde bulunmaktadır. Palu İlçesi yörenin en eski yerleşim alanı olup, Urartu,Roma,Artuklu ve Osmanlı dönemine ait 256 adet tescilli tarihi eseri olan dinlenmek ve tarihi mekanları gezmek için ideal bir yerdir. İlçe merkezinden geçen Murat Nehri ayrı bir güzellik sergilemektedir. Öğretmenevi 10 oda 22 yatak kapasitelidir.Lokal ve Yazlık Çay Bahçesi bulunmaktadır.Dinlenmek, tarihin ve doğanın keyfini çıkarmak için öğretmenevimiz değerli misafirlerini beklemektedir.

-

İletişim Bilgileri

0 (424) 651 21 35

-

Numune Mah. 9. Cad. No:16 Palu

Palu Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Aşağıda belirtilen fiyatlar kişi başı yatak fiyatlarıdır.


.
Öğretmen Kamu Sivil
Oda Fiyatı 10 TL 10 TL 15 TL
Oda Fiyatı 10 TL 10 TL 15 TL

Etiketler : , , , ,

ELAZIĞ Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.