Menü Aç

Pazar Öğretmenevi Hakkında

Pazar Öğretmenevi, RİZE ili Kirazlık Mah. Liman karşısı No:18 Pazar / RİZE adresinde yer alan 37 oda ve 84 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Pazar Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Pazar Öğretmenevi Doğu Karadenizin eşsiz güzelliklerde ulaşabileceğiniz bir noktadadır. Trabzon Batum Ayder ve Kaçkar Dağları Milli Park yerlerine rahatlıkla ulaşılabilecek bir konumdadır. Aynı zamanda denize 50 m. mesafede oluşu ile ayrı bir güzelliğe sahiptir.

2009 yılında hizmete açılan Pazar Öğretmenevi, Müdür, Müdür yardımcısı, 1 muhasebe görevlisi ve 9 kat hizmetlisi ile birlikte hizmet vermektedir.

Pazar Öğretmenevi şehir merkezine 1km. uzaklıkta olup,sahilde deniz manzaralıdır. Pazar Öğretmenevi 200 kişilik restoran, 600 kişilik düğün salonu, çok amaçlı salon, lokal, lobi, 107 kişilik konferans salonu gibi ünitelerimiz mevcuttur.

-

İletişim Bilgileri

0 (464) 612 26 48

0 (464) 612 26 49

Kirazlık Mah. Liman karşısı No:18 Pazar / RİZE

Pazar Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi


Not: Fiyat bilgilerini kurum ile iletişime geçerek teyit ediniz.


.
Öğretmen Kamu Sivil
Oda Fiyatı 50 TL 55 TL 65 TL
Suit Oda Fiyatı 170 TL 170 TL 170 TL
Salon Fiyatı 1500 TL 1500 TL 1600 TL

Etiketler : , , , , , ,

RİZE Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.