Menü Aç

Pazarlar Öğretmenevi Hakkında

Pazarlar Öğretmenevi, KÜTAHYA ili Turgut Özal Mah. No: 2 PAZARLAR adresinde yer alan 11 oda ve 22 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste , lokal da mevcuttur.

Pazarlar Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Pazarlar Öğretmenevi; şehir merkezinde göl manzarasına 3 km. uzaklıkta hizmet vermektedir.Gediz Ilıcasu kaplıcalarına 10 km. simav eynal ve çitgöl kaplıalarına 26 km. mesafededir

-

İletişim Bilgileri

0 (274) 571 29 41

0 (274) 571 29 40

Turgut Özal Mah. No: 2 PAZARLAR

Pazarlar Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Kurum ile iletişime geçerek fiyatları teyit ediniz.


.
Öğretmen Kamu Sivil
Oda Fiyatı 15 TL 17,50 TL 25 TL
Oda Fiyatı 15 TL 17,50 TL 25 TL

Etiketler : , , , ,

KÜTAHYA Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.