Menü Aç

Pazaryeri Öğretmenevi Hakkında

Pazaryeri Öğretmenevi, BİLECİK ili Çarşı Mah. Turan Cad. No:4 PAZARYERİ adresinde yer alan 7 oda ve 15 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste , lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Pazaryeri Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Pazaryeri Öğretmenevi,Bilecik ilinin küçük bir ilçesi olan Pazaryeri ilçe merkezinde yer almaktadır.İlçemizin % 87si ormanlık olup bu ormanlar içerisinde muhteşem manzaralı göletler yer almaktadır.Yazın doğal mesire yeri olarak kullanılan bu alanlara büyük sanayi kuruluşlarının özel piknik günleri de dahil olmak üzere çevre il ve ilçelerden çok sayıda insan gelmektedir.Çevre il ve ilçelere ulaşımın da kolay olması nedeniyle eşsiz doğa manzarasını gezip görmek isteyen ve doğanın temiz havasını teneffüs etmek isteyen insanlarımızın sayısı her geçen yıl artmaktadır.

Öğretmenevimiz, üyelerimizin yanında diğer kamu personeli ve halkımıza da hizmet vermektedir. Öğretmenevimizin tüm birimlerinde kablosuz internet ağı mevcuttur.Pazaryeri Öğretmenevi hizmet üniteleri olarak; -8 Konaklama Odası, -Lokal, -Düğün-Nişan Törenleri İçin Bahçe-Salon, -Çok Amaçlı Salon, -Toplantı Odası, -Otopark, yer almaktadır.

-

İletişim Bilgileri

0 (228) 381 24 11 0 (533) 711 67 55

-

Çarşı Mah. Turan Cad. No:4 PAZARYERİ

Pazaryeri Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi


Not: Öğrenci kimliğine sahip misafirler için Öğretmen fiyat tarifesi uygulanmaktadır.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 20 TL 25 TL 30 TL
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 40 TL 50 TL 60 TL

Etiketler : , , , , , , , , , , , ,

BİLECİK Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.