Pazaryeri Öğretmenevi

Fiyat
3.00
Temizlik
1.00
Personel
2.50
Kalite
1.00
Konum
1.00
20 TL
'den başlayan fiyatlar
Fiyat Listesi

Pazaryeri Öğretmenevi Tanıtımı

Pazaryeri Öğretmenevi,Bilecik ilinin küçük bir ilçesi olan Pazaryeri ilçe merkezinde yer almaktadır.İlçemizin % 87si ormanlık olup bu ormanlar içerisinde muhteşem manzaralı göletler yer almaktadır.Yazın doğal mesire yeri olarak kullanılan bu alanlara büyük sanayi kuruluşlarının özel piknik günleri de dahil olmak üzere çevre il ve ilçelerden çok sayıda insan gelmektedir.Çevre il ve ilçelere ulaşımın da kolay olması nedeniyle eşsiz doğa manzarasını gezip görmek isteyen ve doğanın temiz havasını teneffüs etmek isteyen insanlarımızın sayısı her geçen yıl artmaktadır.

Öğretmenevimiz, üyelerimizin yanında diğer kamu personeli ve halkımıza da hizmet vermektedir. Öğretmenevimizin tüm birimlerinde kablosuz internet ağı mevcuttur.Pazaryeri Öğretmenevi hizmet üniteleri olarak; -8 Konaklama Odası, -Lokal, -Düğün-Nişan Törenleri İçin Bahçe-Salon, -Çok Amaçlı Salon, -Toplantı Odası, -Otopark, yer almaktadır.

Pazaryeri Öğretmenevi Fiyat Bilgileri
Not: Sivil misafir konaklama ücretleri üzerinden kamu personeline %10, üye misafirlere %20 indirim yapılmaktadır. Öğretmen fiyatları için mutlaka kurumdan bilgi alınız.
Kişi Başı Konaklama Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 20 TL 25 TL 30 TL
Oda Konaklama Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 40 TL 50 TL 60 TL

Tesis ile İletişime Geçin

0 (228) 381 24 11
0 (533) 711 67 55

Çarşı Mah. Turan Cad. No:4 PAZARYERİ

Tesis Özellikleri

Oda Sayısı 7
Yatak Sayısı 15
Restoran Lokal Konaklama Salon Otopark Wi-fi Bahçe

Oda Özellikleri

TV Klima Minibar 7/24 Sıcak Su
BİLECİK İlindeki Diğer Öğretmenevleri

Not:

Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmen evlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar