Menü Aç

Pertek Öğretmenevi Hakkında

Pertek Öğretmenevi, TUNCELİ ili İstiklal Mah. Pertek Öğretmen Evi Pertek /Tunceli TUNCELİ/PERTEK adresinde yer alan - oda ve - yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste , lokal da mevcuttur.

Pertek Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Pertek Öğretmenevi ilçe merkezindedir.Kurumumuz 17 yatak kapasitesindedir. Bütün Odalarda Duş ,telefon ve Adsl internet bağlantısı ve Merkezi sistem uydu bağlantısı mevcuttur. Odalarımızda 24 saat sıcak su mevcut olup ayrıca güneş enerjisi bulunmaktadır. Kurumumuz 17 yatak kapasitesindedir. Bütün Odalarda Duş ,telefon ve Adsl internet bağlantısı ve Merkezi sistem uydu bağlantısı mevcuttur.

Odalarımızda 24 saat sıcak su mevcut olup ayrıca güneş enerjisi bulunmaktadır. Süit Odalarda beş yıldızlı otel konforunda olup; yerler laminant, duvarlar alçıpendir. Odalarımızda klima, uydu bağlantılı televizyon,telefon,adsl bağlantılı internet bağlantısı ve buzdolabı mevcuttur. Ayrıca odalarımızda banyo mevcut olup 24 saat sıcak su vardır. Odalarımız ayrıca göl manzaralıdır. Üyelerin ve diğer misafirlerin oturup sohbet edebilecekleri,televizyon seyredebilecekleri satranç ve dama gibi zeka oyunları ile diğer oyunları oynayabilecekleri şekilde 50 kişi kapasiteli lokal bulunmaktadır.

-

İletişim Bilgileri

0 (428) 651 32 41

-

İstiklal Mah. Pertek Öğretmen Evi Pertek /Tunceli TUNCELİ/PERTEK

Pertek Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi


Not: Öğrenci kimliğine sahip misafirler için Öğretmen fiyat tarifesi uygulanmaktadır.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 16 TL 20 TL 25 TL
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 32 TL 40 TL 50 TL
Suit Oda 60 TL 60 TL 60 TL

Etiketler : , , , , , , , , , ,

TUNCELİ Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.