Pertek Öğretmenevi

Fiyat
3.00
Temizlik
5.00
Personel
5.00
Kalite
5.00
Konum
5.00
16 TL
'den başlayan fiyatlar
Fiyat Listesi

Pertek Öğretmenevi Tanıtımı

Pertek Öğretmenevi ilçe merkezindedir.Kurumumuz 17 yatak kapasitesindedir. Bütün Odalarda Duş ,telefon ve Adsl internet bağlantısı ve Merkezi sistem uydu bağlantısı mevcuttur. Odalarımızda 24 saat sıcak su mevcut olup ayrıca güneş enerjisi bulunmaktadır. Kurumumuz 17 yatak kapasitesindedir. Bütün Odalarda Duş ,telefon ve Adsl internet bağlantısı ve Merkezi sistem uydu bağlantısı mevcuttur.

Odalarımızda 24 saat sıcak su mevcut olup ayrıca güneş enerjisi bulunmaktadır. Süit Odalarda beş yıldızlı otel konforunda olup; yerler laminant, duvarlar alçıpendir. Odalarımızda klima, uydu bağlantılı televizyon,telefon,adsl bağlantılı internet bağlantısı ve buzdolabı mevcuttur. Ayrıca odalarımızda banyo mevcut olup 24 saat sıcak su vardır. Odalarımız ayrıca göl manzaralıdır. Üyelerin ve diğer misafirlerin oturup sohbet edebilecekleri,televizyon seyredebilecekleri satranç ve dama gibi zeka oyunları ile diğer oyunları oynayabilecekleri şekilde 50 kişi kapasiteli lokal bulunmaktadır.

Pertek Öğretmenevi Fiyat Bilgileri
Not: Sivil misafir konaklama ücretleri üzerinden kamu personeline %10, üye misafirlere %20 indirim yapılmaktadır. Öğretmen fiyatları için mutlaka kurumdan bilgi alınız.
Kişi Başı Konaklama Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 16 TL 20 TL 25 TL
Oda Konaklama Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 32 TL 40 TL 50 TL
Suit Oda 60 TL 60 TL 60 TL

Tesis ile İletişime Geçin

0 (428) 651 32 41

İstiklal Mah. Pertek Öğretmen Evi Pertek /Tunceli TUNCELİ/PERTEK

Tesis Özellikleri

Oda Sayısı
Yatak Sayısı
Restoran Lokal Konaklama Salon Otopark Wi-fi Bahçe

Oda Özellikleri

TV Klima Minibar 7/24 Sıcak Su
TUNCELİ İlindeki Diğer Öğretmenevleri

Not:

Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmen evlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar