Menü Aç

Pınarbaşı Öğretmenevi Hakkında

Pınarbaşı Öğretmenevi, KAYSERİ ili Yeni Camii Mah. Somtaş Sok No:1 PINARBAŞI adresinde yer alan 20 oda ve 28 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal da mevcuttur.

Pınarbaşı Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

-

İletişim Bilgileri

0 (352) 512 22 32

-

Yeni Camii Mah. Somtaş Sok No:1 PINARBAŞI

Pınarbaşı Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Aşağıda belirtilen fiyatlar kişi başı yatak fiyatlarıdır.


Öğretmen Kamu Sivil
Oda Fiyatı (Tek Kişilik) 35 TL 40 TL 45 TL
Oda Fiyatı (Paylaşımlı) 25 TL 30 TL 35 TL
Suit Oda Fiyatı 50 TL 60 TL 70 TL
Oda Fiyatı (Tek Kişilik) 35 TL 40 TL 45 TL
Oda Fiyatı (Paylaşımlı) 25 TL 30 TL 35 TL
Suit Oda Fiyatı 50 TL 60 TL 70 TL
- . -

Etiketler : , , , , ,

KAYSERİ Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı’nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.