Menü Aç

Pınarbaşı Öğretmenevi Hakkında

Pınarbaşı Öğretmenevi, KASTAMONU ili Atatürk Mahallesi.Atatürk Cad. N0:25 Kat:2 Pınarbaşı adresinde yer alan 8 oda ve 13 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste , lokal da mevcuttur.

Pınarbaşı Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Pınarbaşı Öğretmenevi; şehir merkezinde Şehirlerarası yol kenarında olup şehirlerarası otobüs terminaline 200 Metre mesafededir. Küre Dağları Milli Parkı içinde, Dünyanın derinliği ve genişliği acısından 4. büyük mağarası olan Ilgarını Mağarası 34 km, dünyanın 2. büyük kanyonu olan Valla Kanyonuna 20 km ve Ilıca Şelalesine 10 km Horma Kanyonuna 5 km mesafededir. Pınarbaşı Öğretmenevi hizmet üniteleri; Süit 6 Oda, oturma salonu, lokal, konaklama ünitesi ile hizmet vermektedir.

-

İletişim Bilgileri

0 (366) 771 29 55

0 (366) 771 22 18

Atatürk Mahallesi.Atatürk Cad. N0:25 Kat:2 Pınarbaşı

Pınarbaşı Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi


Not: Tek kişilik oda talebinde (oda kapatma) ikinci yatak ücretinin %50´si alınır. Öğrenci kimliğine sahip misafirler için Öğretmen fiyat tarifesi uygulanmaktadır.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 20 TL 25 TL 30 TL
2 Kişilik Oda Tek Konaklama 30 TL 37.5 TL 45 TL
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 40 TL 50 TL 60 TL

Etiketler : , , , , , , , , , ,

KASTAMONU Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.