Menü Aç

Polatlı Öğretmenevi Hakkında

Polatlı Öğretmenevi, ANKARA ili Turan caddesi No:12 Polatlı Ankara adresinde yer alan 18 oda ve 50 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Polatlı Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Polatlı Öğretmenevi; şehir merkezinde, şehirlerarası otobüs terminaline 2 km, Esenboğa havaalanına 90 km,Hızlı tren istasyonuna 3km uzaklıkta hizmet vermektedir. İlçemiz Sakarya Meydan Savaşının yapıldığı topraklarda bulunmaktadır. Ayrıca Gordion Antik Kenti Öğretmenevimize 20 km mesafededir. Polatlı Öğretmenevi hizmet üniteleri; 18 Oda 1 Yemek Salonu 1 oturma salonu 1 çok amaçlı salon 1 berber 1 otopark 1 kafeterya 1 lokal 1 kütüphane / okuma salonu ile hizmet vermektedir.

-

İletişim Bilgileri

0 (312) 623 26 64

0 (312) 622 18 12

Turan caddesi No:12 Polatlı Ankara

Polatlı Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi


Not: Öğrenci kimliğine sahip misafirler için Öğretmen fiyat tarifesi uygulanmaktadır.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 35 TL 40 TL 45 TL
2 Kişilik Oda Tek Konaklama 50 TL 55 TL 60 TL
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 70 TL 80 TL 90 TL
3 Kişilik Oda 105 TL 120 TL 135 TL

Etiketler : , , , , , , , , , , , ,

ANKARA Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.