Menü Aç

Posof Öğretmenevi Hakkında

Posof Öğretmenevi, ARDAHAN ili Merkez Mah. Alparslan Cad. No:44 Posof Ardahan adresinde yer alan 8 oda ve 13 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste , lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Posof Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Posof Öğretmenevi; şehir merkezinde olup şehşrşnn en işlek caddesindedir. Ardahan il merkezine 78 km uzaklıkta olup Gürcistan’a açılan sınır kapısı olan Türkgözü’ne 14 km uzaklıktadır. Posof Çayına 2 km uzaklıktadır. Posof ilçesi doğal güzelliği ile bilinmektedir. Ender görülen bitki çeşitleri bölgenin iklimine göre daha ılıman bir iklim, Posof Öğretmenevi hizmet üniteleri; 1’i suit 8 oda, oturma salonu ve lokal bulunmaktadır.

-

İletişim Bilgileri

0 (478) 511 22 69

0 (478) 511 20 21

Merkez Mah. Alparslan Cad. No:44 Posof Ardahan

Posof Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Kurum ile iletişime geçerek fiyatları teyit ediniz.


.
Öğretmen Kamu Sivil
Oda Fiyatı 25 TL 30 TL 40 TL

Etiketler : , , , ,

ARDAHAN Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.