Menü Aç

Prof.Dr.Aydın Ayaydın Derik Öğretmenevi Hakkında

Prof.Dr.Aydın Ayaydın Derik Öğretmenevi, MARDİN ili Kale Mah. Aydın Ayaydın Cad. Derik / MARDİN adresinde yer alan 31 oda ve 60 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Prof.Dr.Aydın Ayaydın Derik Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Prof.Dr.Aydın Ayaydın Derik Öğretmenevi; şehir merkezinde olup, odalarımız dağ ve bahçe manzaralı olarak hizmet vermektedir.İlçenin çeşitli tarihi ve turistik merkezlerine yürüyüş mesafesinde olup, Gavur Fırınına 3 Km, Kral Kızı Tahtına 2 Km, Telbisim Harabelerine 3 Km, Hz. Sin ve Hz. Seydoş Türbesine 27 Km, Baba Ömer Türbesi ve Membasına 21 Km, Kanco Şatosuna 30 km, Rabat ve Dermetinan Kalelerine 20 Km uzaklıktadır. Prof.Dr.Aydın Ayaydın Derik Öğretmenevi hizmet üniteleri; 2i Süit 31 Oda kahvaltı salonu oturma salonu 1 çok amaçlı salon berber çocuk parkı otopark kafeterya lokal eğlence ünitesinden oluşmaktadır.

-

İletişim Bilgileri

0 (482) 251 31 94 - 0 (482) 251 30 38

0 (482) 251 30 88

Kale Mah. Aydın Ayaydın Cad. Derik / MARDİN

Prof.Dr.Aydın Ayaydın Derik Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Kurum ile iletişime geçerek fiyatları teyit ediniz.


.
Öğretmen Kamu Sivil
Oda Fiyatı 20 TL 25 TL 30 TL
Suit Oda Fiyatı 40 TL 50 TL 60 TL

Etiketler : , , , , , , ,

MARDİN Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.