Menü Aç

Çeşme Remzi Yurtsever Öğretmenevi Hakkında

Çeşme Remzi Yurtsever Öğretmenevi, İZMİR ili Ilıca Mahallesi 5065 Sokak No:20 Çeşme / İzmir adresinde yer alan 42 oda ve 110 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Çeşme Remzi Yurtsever Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Remzi Yurtsever Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Çeşme ilçesi Ilıca Mahallesinde denize 20 m. mesafede ve deniz manzaralıdır. Kendine ait Plajı mevcuttur. Kurumda 1 adet termal havuz ve Türk Hamamı bulunmaktadır. İzmir’den ulaşım otobandan 45 dakikada sağlanmaktadır.

Eski adı Yurna Otel olan Çeşme Öğretmenevi 1990 yılında sahipleri tarafından satılığa çıkarıldığında Bakanlığımız tarafından satın alınmıştır. Otel sahibi Muhittin Yurtsever, trafik kazası sonucu vefat eden oğlu Remzi Yurtsever’in adının öğretmenevine verilmesi karşılığında otel mefruşatını bakanlığımıza bağışlamıştır.

1990 Yılından 2005 yılına kadar kamp olarak hizmet veren öğretmenevimiz bu tarihten itibaren kamp statüsünden çıkarılmış ve 12 ay hizmet veren öğretmenevi statüsüne alınmıştır.
110 yatak kapasetesi ile Ege Bölgesinin en büyük öğretmenevlerinden biri olan Remzi Yurtsever Öğretmenvimiz her yıl binlerce öğretmen ve emeklimize Ilıca sahilinde hizmet vermeye devam etmektedir.

-

İletişim Bilgileri

0 (232) 723 21 01 0 (553) 681 41 57

0 (232) 723 10 21

Ilıca Mahallesi 5065 Sokak No:20 Çeşme / İzmir

Çeşme Remzi Yurtsever Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi


Not: Tesisin taşınma ihtimali sebebiyle 2017 yaz dönemi için konaklama rezervasyonu alınmamaktadır.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Kişi Başı - TL - TL - TL
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda - TL - TL - TL

Etiketler : , , , , , , , , , , , ,

İZMİR Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.