Menü Aç

Reşadiye Öğretmenevi Hakkında

Reşadiye Öğretmenevi, TOKAT ili Kurtuluş Mah. Kurtuluş Cad. No:2 REŞADİYE adresinde yer alan 17 oda ve 12 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste , lokal da mevcuttur.

Reşadiye Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Reşadiye Öğretmenevi Reşadiye ilçe merkezinde olup Kelkit Çayı, D100 karayolu ve Reşadiye Kaplıcaları ve Termal Tesislere 500 metre mesafededir.Doğal güzellikleri ve Karadeniz bitki örtüsüne sahip şirin bir ilçede hizmet vermekteyiz. Reşadiye Öğretmenevi Hizmet Üniteleri: 2si süit olmak üzere 7 adet yatak odası mevcuttur.Toplamda 12 kişilik yatak kapasitesine sahiptir.Odalarımızda kablosuz internet ağı ve LCD televizyonlar ile uydu santral sistemi mevcuttur.24 saat sıcak su imkanı vardır. 1 Adet Bilgisayar odasında 4 adet bilgisayar ile öğretmenlerimize internet imkanı sağlanmakta, ayrıca yine kablosuz internet ağı ile kurum binasının her yerinden internetten hızlı bir şekilde faydalanılabilmektedir.

1 Adet Kütüphane/Okuma salonu mevcut olup günlük 5 adet gazete ile misafirlerimizin gündemi takip etmeleri sağlanmaktadır.Ayrıca bu odamızda mini toplantılar ve sohbetler yapılabilmektedir. 1 Adet lokal kısmında misafirlerimizin sosyal aktivitelerini yapmalarına imkan hazırlamış olduk. 1 Adet oturma salonu mevcut olup misafirlerimizin iş yorgunluklarını atarak sohbet etmelerini sağlayacak şekilde dizayn edilmiştir.

-

İletişim Bilgileri

0 (356) 461 30 39

0 (356) 461 24 11

Kurtuluş Mah. Kurtuluş Cad. No:2 REŞADİYE

Reşadiye Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Kurum ile iletişime geçerek fiyatları teyit ediniz.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 20 TL 25 TL 30 TL
2 Kişilik Oda Tek Konaklama 30 TL 35 TL 40 TL
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 40 TL 50 TL 60 TL
Suit Oda 40 TL 45 TL 50 TL

Etiketler : , , , , , , , , ,

TOKAT Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.