Rize Merkez Öğretmenevi

Rize Merkez Öğretmenevi, RİZE ili Engindere Mahallesi Menderes Bulvarı No 189 RİZE adresinde yer alan 45 oda ve 105 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste , lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Rize Merkez Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Merkez Öğretmenevi olarak vizyonumuz; toplam kalite yönetimi anlayışı doğrultusunda, yeniliği benimsemiş, güçlü bir kurum kültürüyle müşteri memnuniyetine odaklı çalışmayı ilke edinmiş bir kurum olmaktır.

Merkez Öğretmenevi olarak misyonumuz; kurumumuzdan hizmet talebinde bulunan bütün kişi ve kuruluşların beklentilerini, çağımızın gerektirdiği nitelikte karşılamak ve hizmet kalitemizi sürekli iyileştirmektir.

Bir önceki öğretmenevi olan Karaman Merkez Öğretmenevi başlıklı sayfamızda Akşam Sanat Okulu, Çok Amaçlı Salon ve Konaklama hakkında bilgiler verilmektedir.

Rize Merkez Öğretmenevi Fiyatları 2014 / Fiyat Listesi

Not: Aşağıda belirtilen fiyatlar kişi başı yatak fiyatlarıdır.
Öğretmen
Kamu
Sivil
Oda Fiyatları
40 TL
50 TL
60 TL
Salon Fiyatları
- TL
- TL
- TL
Rize Merkez Öğretmenevi güncel fiyat bilgisi için 0 (464) 226 09 16 no'lu telefonu arayınız.

Comments

 • Rize ogretmenevi sayfasinda belirtildigi hususlari bina olarak yerine getirmis, ancak yonetim ve personel zihninde emaresi yoktur. Turkiye’deki butun ogretmenevlerinde bir ogrenci olarak kamu personeli konumunda yararlanabilirken rize ogretmenevinde neden sivil muamelesi goruyoruz anlamak mumkun degil. Bu nedenle ikinci sinif vatandas muamelesi gordugum icin idarecilerin bu konuyu bir kez daha dusunmeye davet ediyorum.

  ilhan11 Aralık 2014
 • Burası avusturalyanın tasmanya adasının devonport sehrı!buradan bır ev satın aldım ve buraya gocmen yerlestım.rızenın kaplıca mahallesındenım.yasım 65.bu adanın ıklımı aynen rızenınkı gıbı bol yagıslı,bu ada dunyada bır cennet.burada tek rızelı benım.bır de oflu var.cok ıyı dostuz.rızedekı dostlara en ıcten sevgı ve selamlar!
  Irfan gungor
  Emeklı edebıyat ogretmenı
  Avusturalya ve turk vatandası
  Telefonum: ********
  irfangungor34@hotmail.com

  IRFAN GUNGOR15 Mayıs 2014

Bir Cevap Yazın


− dört = 1

Dikkat!
Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.
Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir.
İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.