Menü Aç

Sabancı Beşikdüzü Öğretmenevi Hakkında

Sabancı Beşikdüzü Öğretmenevi, TRABZON ili Cumhuriyet Mah.Ahmet Yardım Cad.Beşikdüzü/Trabzon adresinde yer alan 15 oda ve 39 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Sabancı Beşikdüzü Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Beşikdüzü Sabancı Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Hacı Ömer Sabancı Vakfı ile Trabzon Valiliği arasında akdedilen protokol gereği Beşikdüzü Eski Samsun Caddesi 3. pafta 395 nolu parsel üzerinde200 metrekare olarak iki kat binasıyla hizmet vermektedir. Tesis 49 yıllığına Milli Eğitime verilmiştir. Mevcut binanın bodrum katında depo mevcut olup bina kalorifer ile ısıtılmaktadır.

Birinci katta idare odası çay ocağı ve okuma salonu mevcuttur. Sabancı Vakfı ile yaptığımız görüşmeler ve yazışmalar neticesinde 2011 yılında Öğretmenevinde 129 bin bütçeli proje kapsamında büyük bir tadilat yapmış bulunmaktayız. Bu kapsamda kurumumuz binasının 2. Katının bölmeleri kırılıp mimari proje kapsamında yeniden 7 adet otel odası yapılmıştır. Yatak sayısı 18 e çıkarılmıştır. Bütün odaların içine tuvalet banyo yerleştirilmiş olup taşınır eşyalar yenilenmiştir. Binanın bütün kapıları, pencereleri, döşemeleri yenilenmiştir. Ayrıca binanın dış cephesi yeniden sıvanarak boyanmıştır. Kalorifer ,su ve elektrik tesisatı yenilenmiştir.

Kurumumuza ilave olarak Adacık mahallesindeki eski okul binası 2006 yılı Temmuz ayında restore edilerek sosyal tesis olarak hizmete açılmıştır. Tesislerimizde sekiz oda ve yirmi yatak bulunmaktadır. Odalarımızın hepsinde sıcak su mevcut olup beş tane odamız da TV ve klima mevcuttur. Beşikdüzü Öğretmen Sosyal Tesisleri , Trabzon iline bağlı bulunan Beşikdüzü ilçemizin gözbebeği bir tesistir. Karadeniz sahil yolunun alt kısmında kalan binalarımız denize sıfır olup hemen önümüzde kumsal bulunmaktadır. Şu an Karadeniz sahilinde ender kalan doğal kumsallardan birisidir. Denize sıfır konumu, plajı ve sunduğu hizmet kalitesi ile doğu Karadeniz bölgesinin gözde Öğretmen sosyal tesisi olmaya adaydır. Tesisimiz deniz kenarında olup plajla iç içedir. Bahçesi 2010 yılında kilit parke ile döşenmiştir.Bunun yanında 60 kişilik restoranımız ve açık çay bahçesi bulunmaktadır.

Çocuklar için oyun parkı ve alanı mevcuttur. Toplam alan olarak 2000 metrekarenin üzerindedir. Bahçemiz yaz aylarında düğün salonu olarak kullanılmaktadır. Okullarımıza toplu yemek hizmeti sunulmaktadır. Tesislerimizin restoranı, üye ve misafirlerimize ferah bir ortamda rahat ve hoş bir yemek yeme imkanı sunmaktadır. Restoranımız ve teras katında sabah kahvaltısı, öğle ve akşam yemeği hizmeti sunulmaktadır. Öğle ve akşam yemeği servisimiz ızgara köfte, et, tavuk ve mevsim balıkları çeşitlerinden oluşmaktadır. Yaz aylarında restoranımız hizmetini bahçede sürdürmektedir.

-

İletişim Bilgileri

0 (462) 871 20 38

0 (462) 871 20 38

Cumhuriyet Mah.Ahmet Yardım Cad.Beşikdüzü/Trabzon

Sabancı Beşikdüzü Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Kurum ile iletişime geçerek fiyatları teyit ediniz.


.
Öğretmen Kamu Sivil
Oda Fiyatı 20 TL 22,5 TL 25 TL

Etiketler : , , , , , ,

TRABZON Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.